Graafikkoa etsitään

taitamatongraafikko

Tarvitsisin graafikon pariin pieneen piirrokseen, joista tulisi mm. taustakuva nettisivulle. Toiset olisivat sitten myös nettisivujen ulkonäköön, ja jos kiinnostusta riittää niin otan myöhemmälle projektille mukaan myös.

En ala tässä mainostamaan sen enempää, enkä selittämään mitä kuvia tarvitsen. Vaikeita nuo tuskin vähänkään kokeneemmalle piirustajalle ovat.

Toivoisin hieman kokeneempaa graafikkoa, jotta tekeleet sitten kehtaa laittaa esille nettiin (omiani ei todellakaan). Ja joo, tarvitsen noille kuville myös kaikki oikeudet.

Lisätietoa projektista ja muusta saa kysymällä, vastaan mieluiten säköpostitse, windows live messengerin tai skypen välityksellä. Myös "puhelut" näiden ohjelmien kautta ovat mahdollisia.

Mitään koodikieliä graafikon ei tarvitse osata, hoidan itse tämän puolen.

2

364

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei-ilmaiseksi

      rahasta ei mitään puhetta..

    • graphix

      Tässä olis yksi photoshoppari kuuden vuoden kokemuksella. En tosin tiedä millaista grafiikkaa haet mutta siitä huolimatta voisin tarjoutua yrittämään. Mites jatketaan?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      68
      3228
    2. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1871
    3. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      113
      1772
    4. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      224
      1259
    5. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      129
      1058
    6. Pitikö mennä rakastumaan

      Oi kyllä, kyllä piti. Kiitos vaan sulle mies! Todella kiitän..
      Ikävä
      99
      1002
    7. Mitä tai ketä kaivattusi

      muistuttaa?
      Ikävä
      60
      954
    8. Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...

      Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil
      Maailman menoa
      67
      936
    9. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      84
      879
    10. Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!

      No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik
      Viihde ja kulttuuri
      6
      875
    Aihe