uudet tuulet kutsua. Hei, kaikkea hyvää vaan:)
Vaikea ei ole irrottaa, thks a lot.
http://www.youtube.com/watch?v=MUTo6kSZlPI
Loistava biisi, sen siivittelemä poistun.
Nyt taitaa
11
326
Vastaukset
- onnea!
Kiva kun se on toisille noin helppoa :) tosin eipä tainnut tunteitakaan olla...
- rakkauden loppu
Vielä... en ole edes pettynyt, vaan suorastaan vapautunut.
On niin paljon asioita ja ihmisiä, kenestä nauttia.
Terveisiä, lähinnä perseestä. - bye bye.
Kerro nyt kenelle menee,suuntaa ,kirainta
Ei pidä jättää turhaa toista roikkumaan tänne!!- rakkauden loppu
Jätän teidät roikkumaan tänne, en roikota ketään enää, jos niin pääsyt tapahtuman. Mua roikotettiin tarpeeksi kauan ja nyt se on loppu. En lähde rehelliselle linjalle enää, toiset tekee kaltaisekseen, ne ketkä täällä asuu.
Tämä ei ole paikkani.
- i was joke 4 u
Tajuat kai että teet itsekin helpoksi päästää irti tän homman suhteen, ei ole mitään mistä pitää kiinni.
- .
Okei, jos noin ajattelet. Sittenhän se on sulle helppoo sulle irrottaa ja antaa olla.
- just a joke
. kirjoitti:
Okei, jos noin ajattelet. Sittenhän se on sulle helppoo sulle irrottaa ja antaa olla.
Et antanut itsestäsi mitään, mut ei se mitään kyllä mä tajuan miksi.
- .
just a joke kirjoitti:
Et antanut itsestäsi mitään, mut ei se mitään kyllä mä tajuan miksi.
samat sanat sulle.
- just a joke
. kirjoitti:
samat sanat sulle.
Eipäs-joopas... Tätä voisi jatkaa maailman napaan saakka. vaikka emmä ole erityisen tyytyväinen itseeni tän hommelin suhteen :C
- :)))
:) l.o.i.s.t.a.v.a ja oiva versio tälle palstalle.
Toivottavasti sellaiset myötätuulet, että löytäisit itsesi nosteisten biisien ääreltä - viimeinkin, sillä niitähän maailmaan mahtuu!!! Harmi tietysti, että palstalla musan taso laskee, mut mitäpä tuosta kun häipästävä tästä on itsekunkin kesälaitumille.
En mä ole sua tunnistanut, mutta tänään löysin yhden tutun "lauseen pätkän" :)). Tämä on väärä paikka "oikeille asioille". Täällähän vain käydään kääntyilemässä, kun ollaan hieman "hukassa", kuka kenestäkin - jotkut varmaan itseltäänkin. Eikö olekin mainiota, että musiikki yhdistää ihmisiä, tuskin koskaan erottaa - eli moikkaillaan kun tavataan :)
Ja pärjäilemistä Sullekin eli vähemmän olutta, enemmän iloista musiikkia. Nautitaan kesästä, nyt se on parhaimmillaan!!
t. Ystäväsi Täti Huolehtiva - s....
minä tartte sun huolehtimistas, olen tottunut ihan itsestäni huolta pitämään reissuillani,,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1389808
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485383Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p393982Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1313595Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352654Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191906Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3591572Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981567Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?731418Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376