Maybe You don`t

I still miss you my mystery. I want to meet you, feel you.
5189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

I feel same. I belive You.

Äänestä

erästä salaista kaipailen, vaikka kohta pitää taas poistua netistä :) tunnusmerkkinä olkoon että on suloinen ja hauska.

Äänestä
  • Hauska,että jostakin on tullut eksä kyynikko :) En kyllä usko ,että Täällä ?on niin päässyt käymään,vai oonkos mä nyt sitten kyynikko?
    Nukkuaika,silmiä painaa, joten Hyvää yötä tänne tai sinne tai missä nyt onkin.

    Äänestä

  • Kaikkihan me naiset sitä ollaan:)

    Äänestä

Ehkä sinulla don `t usko minua

Olen edelleen kaipaan sinua minun arvoitus. Haluan tavata sinut, tunnet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Believe me kirjoitti:

I still miss you my mystery. I want to meet you, feel you.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu