Lisää rasisteja saapuu

rasismi voi hyvin

maahan turvapaikkaturisteina lähes päivittäin,nämä tulijathan ovat lähinnä muslimeita - ja he ovat monesti kovia rasisteja.

Ruotsissa asiat ovat menneet jo niin pitkälle,että sieltä on jo juutalaisia joutunut muuttamaan maasta pois - koska "rauhanuskonnon" edustajien uhkailu ja väkivalta juutalaisia kohtaan on jo niin rankkaa.

Ruotsin hallitushan ei uskalla sanoa mitään maansa muslimeista - pelko on perseessä.

5

68

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Olen usein ottanut kantaa että ei yhtään muslimia enää Suomeen.. Minä ja viisi miljoonaa SUOMALAISTA olemme sitä mieltä että jos meidän pitää ottaa "pakosta maahanmuuttajia, niin olkoot he sitten jotain muita kuin muslimeja.. KAIKKIALLA MAAILMASSA ON SUURIA ONGELMIA MUSLIMIEN KANSSA!!

      • ei meidän ole

        pakko sietää muslimeja suomessa voimme pakottaa heidät poistumaan täältä


    • Onkos siellä

      Ruotsissakin jokin persu-puolue, joka tyhmyyksissään "uskaltaa" sanoa ihan mitä vaan ja jättää sitten vastuunkannon "huutelujensa" seurauksista hallituksen harteille? Pelottaa oikein noiden persujen touhut, hehän toimivat kuin syyntakeettomat kakarat, eivätkä edes ymmärrä, mitä vahinkoa he saattavat meidän suomalaistenkin turvallisuudelle aiheuttaa.

    • Idiootti kakara.. Pidä turpasi kiinni kun et ymmärrä mistään mitään!
      Ruotsalaiset hoitakoon omat typerät maahanmuutto politiikkansa.. Me SUOMALAISET olemme valinneet toisen tien, onneksi nyt saamme maahanmuutto politiikkaan ainoan positiivisen muutoksen, eli PÄIVI RÄSÄSEN!
      Hän ei halua lisää muslimeita Suomeen, eli nyt järkikin saa valtaa maahanmuutto politiikassa!! Tuolla pienellä Terhakalla naisella on paljon valtaa suhteessa pieneen kannatukseen!!

      • Kuulehan JalaaaMari

        Tuollaista suomenkieltäkö sinä niille maahanmuutajille sitten opetat? Sinähän se tosi "sivistynyt" oletkin. Mutta siitä huolimatta, tuo mainitsemani "pesujen aiheuttama ongelma" ei poistu. Saa ihan pelätä, että miten meidän ei-persu suomalaisten käy.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      23
      6700
    2. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      27
      4180
    3. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      33
      3056
    4. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      171
      2993
    5. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      10
      1908
    6. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      82
      1754
    7. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      150
      1624
    8. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      147
      1622
    9. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      12
      1528
    10. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      22
      1480
    Aihe