Molemmat alibit ovat tekaistuja,sellaisia alibeja,jotka on ollut pakko keksiä ettei kyseisiä henkilöitä voitaisi epäillä. Kukaan järjellinen olento ei usko noiden miesten alibeihin.Joko Assmann tai Gyllström siis murhasi nuoret.Tai sitten he toimivat yhdessä...
Assmannin ja Gyllströmin alibit
........
4
57
Vastaukset
- -----
Olet oikeilla jäljillä
- liskonraivo
Mikki puhutte höpö höpöä.
- skroff
nythän täällä ollaan asian ytimessä. poliisi tyri kioskimiehen ja assmannin tutkinnan aikanaan pahasti. moni aikalaispoliisi on todennut että kioskimieshän se tekijä oli mutta teknisiä todisteita ei sen aikalaisilla keinolla saatu. hienoa että ennen pitkää poliisien munauksetkin tulevat päivänvaloon ja kansa saa tietää totuuden!!!
- ja taas mennään..
W.M.T.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2412034- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461260Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50972- 40789
- 14780
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30761Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24725Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637