Juttu - keskustelu foorumi

Juttu foorumi

(Tämä on korjattu viesti,sillä edellisessä samanlaisessa viestissä oli vikoja,pyydän,älkää positako tätä viestiä)

Tervetuloa uudelle Juttu -foorumille! Siellä voit vapaasti keskustella niitä näitä, luoda vapaasti uusia aiheita jne.

Osoite on: http://adm1.viuhka.fi/ Tervetuloa tutustumaan!

HUOM!! Vaikka selain varoittaisi että sivu ei ole esim. luotettava, siitä ei kannata välittää vaan jatka vain foorumin etusivulle! Mahdolliset ilmoitukset johtuvat siitä että foorumin yhteys käyttää protokollaa TLS 1.0. ja 256-tavuista salausta.

Eli foorumille voi tulla täysin turvallisin mielin ilman pelkoa että esim. salasanat joutusivat vääriin käsiin jne. Sitä varten hankin salauksen foorumille viuhkalta (viuhka.fi) jonka palvelimella foorumi on. - Tulkaa ihmeessä kertomaan mielipiteenne foorumista, ja palautetta otamme mielellämme vastaan!

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

        Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
        Maailman menoa
        324
        4243
      2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

        Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
        Maailman menoa
        135
        2385
      3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

        Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
        Maailman menoa
        82
        2026
      4. Harmi nainen kun

        olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
        Ikävä
        141
        1521
      5. Hotelli kainuu

        Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
        Kuhmo
        40
        1028
      6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

        Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
        Maailman menoa
        136
        986
      7. Eikö me voitais

        Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
        Ikävä
        26
        967
      8. Mistä kehon osasta

        Pidät minussa eniten?
        Ikävä
        77
        959
      9. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

        Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
        Luterilaisuus
        337
        901
      10. Pitäis vaan lopettaa

        Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
        Ikävä
        8
        877
      Aihe