Ihana eka kertani.

Totta on joka sana!

Mennääs suoraan asiaan....
Hän oli siis sitonut minut Sänkyynsä kiinni käsiraudoilla ja näki että nautin siitä. Sitten hän rupesi riisumaan Itseään ja lopulta veti topin päältäni ja avasi ritsikkani. Hän rupesi Imemään Rintojani ja hiukan näkkikin ja yht'äkkiä vetäisi hameeni ja pienet pinkit strigini pois päältäni. Hänen kalunsa sojotti jo kohti katto ja ja nyt hän työnsi sen sisääni hitaasti ja varovasti ettei satuttaisi mua. Sitten hän työnteli kaluaan sisälläni edes takaisin ja mä voihkin ja huokailin. Sitten hän jatkoi ja irrotti samalla käsiraudat. Sitten hän laukesi sperma oli lämmintä ja tuntui mukavalta kun se valui sisääni. Kalu tuli nyt pois sisältäni aivan velttona ja sanoin:"Nyt on mun aika tehä sulle hyvää" Otin kalun käteeni ja laiton suuhuni ja aloin imeskellä ja hiukan näykkiäkkin. Imin sitä noin 10 minuuttia ja sitten hänellä seisoitaas ja rupesin ratsastamaan hänellä. Hän laukesi taas ja nyt oikein huutaen ja vinkues. Olimme nussineet nut Puolitoista tuntia ja olime molemmat aivan poikki. Päätimme lopettaa ja mennä suihkuun. Tämä tapahtuin erään pojan kanssa koulun pukuhuoneessa koulun jälkeen

12

12323

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Make

      Siis pukuhuoneessa oli sänky?

      • kukka

        Huomasin saman, pikkuruisen miettimään pistäneen, kohdan.


      • Minä vaan...
        kukka kirjoitti:

        Huomasin saman, pikkuruisen miettimään pistäneen, kohdan.

        Muaki jäi hiukka hämäämään toi "sänky pukuhuoneessa"-juttu?!?!


    • pena

      Kovasti mietityttää myös se miten saa topin pois päältä jos on kytkettynä käsiraudoilla SÄNKYYN...

      • thisisnotsogood

        ... Tämä palstahan on yli 18 vuotiaille, ja aika omituista että 18 vuotiaalla tulee noin paljon kirjotusvirheitä. Teksissähän sanotaan että se sänky oli pojan oma sänky, aika raskasta on varmaankin ollu kantaa se kouluun asti. ;)


      • yks vaan
        thisisnotsogood kirjoitti:

        ... Tämä palstahan on yli 18 vuotiaille, ja aika omituista että 18 vuotiaalla tulee noin paljon kirjotusvirheitä. Teksissähän sanotaan että se sänky oli pojan oma sänky, aika raskasta on varmaankin ollu kantaa se kouluun asti. ;)

        no kyllä muakin vähän ihmetytti, että pojan sänky ja käsiraudat koulun pukuhuoneessa??? ja eikö kukaan muka ollu huomannu??? Mutta kyllähän ihmisille(kaikille, jopa itselles)tulee varmasti koneen kanssa kirjoitusvirheitä. Pikku vinkki: katoppa omaa tekstiäs...;)


      • plää
        yks vaan kirjoitti:

        no kyllä muakin vähän ihmetytti, että pojan sänky ja käsiraudat koulun pukuhuoneessa??? ja eikö kukaan muka ollu huomannu??? Mutta kyllähän ihmisille(kaikille, jopa itselles)tulee varmasti koneen kanssa kirjoitusvirheitä. Pikku vinkki: katoppa omaa tekstiäs...;)

        oon samma mieltä kaikken kans ett pojan oma sänky koulun pukuhuoneessa
        ett vaa ole jku 10 vuotia poika joka luulee ett me pidetään tästä


      • Ouziiii
        plää kirjoitti:

        oon samma mieltä kaikken kans ett pojan oma sänky koulun pukuhuoneessa
        ett vaa ole jku 10 vuotia poika joka luulee ett me pidetään tästä

        :DDD Vähä mä repesin ku luin ton ekan kerran, sit en tajunnu sitä ekaks, sit luin uusiks ja kelasin sit sänkyy pukuhuonees, ja niit käsirautoja toppia :DD
        Elä kirjota enää. Ainaka tollasia mahdottomia novelleja :DD:D:D


    • paras juttu :o)

      "hän oli sitonut minut SÄNKYYNSÄ" heh...kuitenki sen jätkän sänky oli koulun pukuhuoneessa...aika hyvä..älä tapa mua nauruun :o)
      Kuitenkin se sun eka kertas tapahtui jossain auton takapenkillä...hehhehhe...*nauraa käkättää lattialla*

    • Yolly

      Kannattaa aina kirjoittamisen jälkeen lukea,ettei tulisi noita kirjoitusvirheitä...

      Kiitos.

    • kyllä!!!!!!

      Pukuhuoneissa on yleensä joo paljon sänkyjä! Meijän pukkareissa ainaki!...hei äly hoi!!!!!!!!!!!

    • just just..

      että oikeen sänky koulussa..ja mistä käsiraudat ton ikäsillä ?? ei tainnu olla ihan faktaa..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      90
      2907
    2. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      209
      1154
    3. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      82
      1106
    4. Sofia teki aika pahat oharit

      Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      196
      995
    5. Mikä on sun ja kaivattusi nimen viimeinen kirjain?

      Välillä näin päin...
      Ikävä
      75
      980
    6. Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?

      Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.
      Maailman menoa
      112
      951
    7. Mikä on toinen nimesi?

      Tiedätkö naisen?
      Ikävä
      65
      842
    8. Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla

      Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?
      Kuhmo
      20
      706
    9. Mies, toivotko että kaivatullasi

      olisi vähän isommat rinnat? Kuinka paljon isommat olisi kivat?
      Ikävä
      69
      693
    10. Peräännytkö nainen vai mitä sanot

      Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?
      Ikävä
      57
      588
    Aihe