katsoisko joku.

Olen ollut jokusen kuukauden yhden miehen kanssa.En tiedä missä mennään Viesteihin vastaa välillä välillä ei .ja välillä antaa tyhjiä lupauksia .Hän vastailee kysymykseen vähän nii ja näi. Olisi kiva tietää tuleeko meistä mitään ? Olen kohta 51v ristiverinen ja hän vaalea 59v
0<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


nainen 50v kirjoitti:

Olen ollut jokusen kuukauden yhden miehen kanssa.En tiedä missä mennään Viesteihin vastaa välillä välillä ei .ja välillä antaa tyhjiä lupauksia .Hän vastailee kysymykseen vähän nii ja näi. Olisi kiva tietää tuleeko meistä mitään ? Olen kohta 51v ristiverinen ja hän vaalea 59v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu