Ostetaan

Ostetaan Tecumseh moottoriin startti. Enduro xl/c 11hp
ohv 135 tai koko kone tai jonkun muun koneen startti.
3250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Morjes! Millainen vika sulla on startissa? Itse olen korjannut sitä "muutaman" kerran. Jos uuteen päädyt , pyytävät kotimaassa aika suolaisia hintoja. Rapakon takana niitä on pilvin pimein melkein ilmaiseksi mutta kulut varmaan verottavat hintaa. Itse tilasin www.vekastore.fi jolla on kohtuullinen hinta. Ilmeisesti kysynnän vuoksi uusi erä tulee heinäkuussa maahan. Kerro viastasi jos vaikka korjaamalla sais kuntoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Murray 2003 kirjoitti:

Ostetaan Tecumseh moottoriin startti. Enduro xl/c 11hp
ohv 135 tai koko kone tai jonkun muun koneen startti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu