Veskarityttö+raputyttö

Onnistuuko? Onko täällä semmoisesta kokeneita? Olis kiva saada vastaus :)
7353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

JoS SeN ToTeUtTaA NiIn. RiIpPu, MiTä MiElTä 0.
MuL On TuTTui, JoIsTa ToInE On VeSimIes jA ToInE RaPu, Ja nE On TyTTöi. NiIl MeNeE hYvI.

Äänestä
  • ...tarkoitin niinku vähän pidemmän päälle, kyllä me ollaan oltu jo yhdeksän kuukautta yhdessä ja hyvin pyyhkii. Ongelmitta ei kyllä missään suhteessa varmaan selviä,mutta meillä synkkaa, ollaan aika samanlaisia. :) Kiitos vastauksestasi

    Äänestä

  • Vesimies.. kirjoitti:

    ...tarkoitin niinku vähän pidemmän päälle, kyllä me ollaan oltu jo yhdeksän kuukautta yhdessä ja hyvin pyyhkii. Ongelmitta ei kyllä missään suhteessa varmaan selviä,mutta meillä synkkaa, ollaan aika samanlaisia. :) Kiitos vastauksestasi

    Entinen kaverini oli rapu, mut se oli vähän fifty-sixty. Hän muutti toiselle paikkakunnalle, so not, en häntä kaipaa, huoramainenki oli.

    En oo lesbo, hän oli luokkakaverini.

    Äänestä

  • vesimies kirjoitti:

    Entinen kaverini oli rapu, mut se oli vähän fifty-sixty. Hän muutti toiselle paikkakunnalle, so not, en häntä kaipaa, huoramainenki oli.

    En oo lesbo, hän oli luokkakaverini.

    En tiedä.. Kyllä ehkä.. Mutta Rapu on hiljainen ja herkkä.. Ja jos Vesimies töksäyttää jotakin niin hän voi helposti saada Ravun itkemään..

    Äänestä

  • Zombie kirjoitti:

    En tiedä.. Kyllä ehkä.. Mutta Rapu on hiljainen ja herkkä.. Ja jos Vesimies töksäyttää jotakin niin hän voi helposti saada Ravun itkemään..

    no ei minun tuntemani ravut ainakaan..älä yleistä..Mukavan puhelias ja herkkä,mutta ei missään nimessä rupea itkemään,ainakaan kun vesimieskin on aika herkkä persoona,eikä töksäyttele asioita noin vain,aika usein vesimies ajattelee ensin,puhuu sitten..

    Äänestä

Ravut mitä minä tunnen niin ovat hieman jos sanoisi himpukkoja ja ehkä hieman pinnallisiakin.. Ystäväni on hieman tämmöinen..

Äänestä

Mulla on ystävänä rapu,ystävyyssuhde on vahva ja luottamus suuri.Riitoja kumminkin tulee aika usein.. :( muuten toimii..rapu on usein suorapuheinen ja mukava ystävä/kumppani..mutta vesimies ja rapu,niiden ystävyyden eteen saa tehdä töitä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vesimies.. kirjoitti:

Onnistuuko? Onko täällä semmoisesta kokeneita? Olis kiva saada vastaus :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu