Kyllä mä

PANNA!
301414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

nii ketä? :D

Äänestä

Etpä ole sitten vaan veilä saanut aikaiseski? :)

Äänestä

kirja pöydälle

Äänestä
  • No vaikka sen hemmetin kirjan päällä, kaiken pahan ja hyvän alku se teos. Mut juu rajusti takaa, se se ois nyt sitä täydellistä keskikesän nautintoa..

    Äänestä

Ja siihen se sit jääkin joten ei kiitos, pelkkää panoa en kaipaa.

Äänestä

Tarttis varmaan sit tehdä jottai sille asialle, eikä täällä vaan puhkua.

Äänestä

No mikset sitten pannu!

Äänestä

Niin varmaan joo. Pistänkö ensin paperipussin päähän ettei yrjötä olla näin ruman kans ;D ;D ;D ;D

Äänestä

Mä taas luulen että mun panot erään kanssa on ohi, haluttaa tai ei, järkisyistä.

Äänestä

Sulla ei ole muita kuin persejuttuja.Ällöttää oikein.

Pystytkö tuntemaan kanssaihmisiäsi kohtaan mitään myönteisiä tunteita, vai ovatko ihmissuhteet sinulle alistamista ja kiusaamista?

Äänestä

varattu.

Äänestä

Mä en halua panna ainakaan ketään pienimunaista J-miestä...erästä toista kylläkin... :D

Äänestä

luu ja nahka...

Äänestä
  • Hah, katoppas peiliin, samat sanat.

    Äänestä

ottaako totuus Jus** koville?

Äänestä

sen tiedän. ongelma vaan on siinä että haluat panna kaikkia muitakin. kukapa haluaisi olla vain yksi random pano muiden joukossa? en ainakaan minä.

Äänestä

Tiedän kyllä että yksi mies haluaa panna ja on pannutkin
Yksi toinen ei varmaan panemaan kykene ja tuskin kovin isokaan

Äänestä

Jos et uskalla soittaa, niin laita tekstari. Aina, kun olet pyytänyt, olet saanut.Toiveesi toteutuu, mutta pidä kiirettä. Tarjous ei ole voimassa kauaa.

Äänestä
  • Tahtoo 100% alen, kun juhannuskin on ohi ja laadusta ei oo takeita.

    Äänestä

Tiedän, mutta pelimiehet ei kiinnosta.

Äänestä

Pannu on kuumana.

Äänestä

Kyllähä tässä tekisi mieleni sinun ihoosi tutustua vaan asut liian kaukana..perheesi kanssa ..

Äänestä
  • mää oon tulossa siihen suuntaan lähi aekoina .pistähä kisu uuni kuumaks niin pääseepi leipomaan.

    Äänestä

  • julli kolli kirjoitti:

    mää oon tulossa siihen suuntaan lähi aekoina .pistähä kisu uuni kuumaks niin pääseepi leipomaan.

    No:syötkö vai naitko ensin:)

    Äänestä

  • Kisumisutar1 kirjoitti:

    No:syötkö vai naitko ensin:)

    nain ja roplaan joka suunnasta ja perusteellisesti naattien.samat ilot suon myös siulle.vastaan ottajana vaan.ruuat voin tarjota rakkauden tekiäisiks .mikro pizzaa ja kirnu piimää.

    Äänestä

  • Kisumisutar1 kirjoitti:

    No:syötkö vai naitko ensin:)

    jäi kysymäti mitä ruokaa olis tarjolla?ei sitä voi antaa valmiin ruuan jäähtyä.ruuan jälkeen voidaan sit sitä uunia lämmitellä lisää ja leipoa torttua jälkkäriksi.
    millonkas arvon kinkkuloiselle sopisi sovitella?

    Äänestä

mitäpä sitä yhden nakin takia koko uunia lämmittämään..

Äänestä

No eipä oo jäänyt epäselväkis, eikä myöskään se et mitään muuta et sit haluaiskaan.

Äänestä
  • näin se on, mä taas ajattelen niin, että paneminen on vaan extraa kaiken muun kivan jälkeen :D

    Äänestä

Hei, et ole vielä ottanut yhteyttä ? Minunko pitää olla aina se aktiivisempi ? Tiedän, että olet kiireinen ja unohtelet asioita, mutta ihmettelen miten olet voinut unohtaa "sen" ? Haluat kuitenkin. Ensi viikko tulee näyttämään suunnan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haluaisin sua kirjoitti:

PANNA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu