Arto Hirvonen
8.6.2011 23:37
Olet näköjään saanut selville Pösolön tietokoneen päätteen jolla hänet saadaan vastamaa teostaan mitä tällä palstalla suoltaa.
Anna armon käydä oikeuden edessä ja odota jos Pösilö jatkaa Roskapostittamista. Niin ?
8.6.2011 23:37
Olet näköjään saanut selville Pösolön tietokoneen päätteen jolla hänet saadaan vastamaa teostaan mitä tällä palstalla suoltaa.
Anna armon käydä oikeuden edessä ja odota jos Pösilö jatkaa Roskapostittamista. Niin ?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Rakas hyvä ystävä Pösilö kiitos, kun näin kunnallisvaalien alla mainostat nimeäni. Veikko Vennamo sanoi aikoinaan, että sama se mitä kirjoittavat kunhan pitävät nimeäni yllä. Kiitos vieläkerran Pösilö.
Liitteksi lähtee kirjaamoon päällimmäiseksi.
Käyttäjätuki on jo vastaanottanut ilmoituksen asiattomasta viestistä.
Haluamme varmistaa ettet ole roskapostirobotti.
Tiedotusta
23.6.2011 06:19
Tällä halutaan osoittaa Suomen oikeuslaitoksen mänänäisyyss yksilönoikeutta puolustavaa kohtaan. Koko oikeuslaitos kustannuksista piittamatta tekevät kaikkensa, että korkeat viranhaltiat suojellaan.
Mutta kun jokin maahanmuuttaja sanan parsi tulee julki silloin reintää heti rikostutkijat paikalle.
Suomen kansalle on näytettävä oikeuslaitoksemme ja kunnallishallinnon mänänäisyys kuinka yksilönoikeuksia poljetaan vaikka yksilöllä on laki puolellaan.
Paksunahkaisia ovat oikeuden ylimmät valvojat, kun antavat oikeuslaitoksen polkea yksilönoikeutta ja rapauttaa oikeuslaitoksen arvostuksen.
Nyt kylä hävetään Aton puoleta, ai ai mita tekstiä pukkaa.
Sekö hävettää, että Arto HIrvonen sanoo todellista Pösilöä Hyväksi Yst'äväksi.
Kaikki Kervisen viestit on poistettu. Ihan oikein sille :D
Voi Kervisparan voimatonta itkua, kun huomaa että kaikki Suomi24:n palstalle spämmätyt salaliittoteoriat ja vetoomukset ja "tiedotteet" sekä tekijänoikeutta rikkovat kopioinnit on lennätetty armotta bittitaivaaseen.