Moikka, olen Lissu. Surullista, kun mieheni ei ole saanut sähköasentajan töitä vaan pelkkää varasto työtä vaan vuodesta toiseen. Hän on todella innokas tälläkin palstalla neuvomaan muita, mutta kukapa tuota huru ukkoa uskoo, en edes minä. Nuo seksi sivustot ovat sitten tuon raukan toinen heikkous. Minultapa ei ainakaan seksiä saa, koska minulla on salainen rakastaja ja hän on ammatiltaan SähköDiplomiinsinööri eikä mikään ihan oikea sähkäri.
ihan oikean sähkärin vaimo
ihan oikean vaimo
2135
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
tässähän meinaa aikuinen mies vallan herkistyä, kun hämmästelee omaa vaikutustaan tälle palstalle.
fanilaumasta on juttujen tason ja kirjoitusasujen perusteella kasvanut hämmästyttävän suuri, ihan vaan nimimerkki-valinnan ja muutaman viestin pohjalta.
hyvää juhannusta kuitenkin, ihan kaikille identiteetin lainaajista tosifaneihin.
Älä mussuta, et ole ihan oikea sähkäri, olet jokin hinttipuli tekstistä päätellen, sinua ei kukaan fanita. On täällä oikeitakin sähkäreitä.