Kuvan mukainen muki lähti kirpparilta kympillä. Mikä oikea arvo ja onko harvinainenkin?? -Kiitos tiedoista!
http://aijaa.com/v.php?i=006018234298.jpg
Pieni Arabian muumimuki
3
599
Vastaukset
- ....................
Sinähän sen arvot juuri vahvistit. Koska hinta alitti sinun ostokynnyksesi niin hinta oli kohdallaan. Emme tiedä maksoiko myyjä siitä euron vai viisi.
Mutta koska kauppa syntyy vain kun ostaja ja myyjä pitävät sitä edullisena ja jos olette molemmat tyytyväisiä kauppaanne, kyseisessä paikassa päivän hinta tuolle mukille tuossa kunnossa oli tasan 10,00000 euroa - Girlandi
Tämä "Lentävät muumit" muki on lastenastia, jonka yhteyteen kuuluisi myös
vastaava lautanen. Nämä ovat tulleet markkinoille vuonna 2003. En nyt muista suoralta kädeltä, ovatko vielä tuotannossa.
Vaikka lautanen puuttuu, teit ihan hyvät kaupat, sillä noin parikymmentä euroa on se hinta, joka on aikaa sitten saatu pelkästään näistä mukeista. Ihan nykynoteerausta en tiedä. Ja jos vielä lautanen löytyisi.... - titti)
Kiitos tiedoista Girlandi!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1916722- 372434
- 1872139
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101433Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1201409- 731097
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241057Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,301035Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44961Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke13946