beduini safari beachbuggyn kanssa
meri retki snorklailu
luxorin retki 2 paivaa
kairon retki 2 paivaa.
laupunk kierros.
kaikki yhteensa 330 euroa
yhden paivan retki kairoon ja luxoriin 100 euroa alennusta.
egyptin matka retket
8
265
Vastaukset
- sanna ja timo
heippa! tilattiin juuri tripsinegypt retki paketti. kiitos !!!
- serkkä
Älkää ostako mitään tuolta tyypiltä! touhu on aikamoista huijausta!
- trips
Miten niin huijausta? Onko sinua huijjattu?
- serkkä
kyllä on!
- Vensku_
Miten sua huijattiin?
- serkkä
En saanut rahoilleni sitä vastinetta mitä luvattiin. Kaiken huippu oli se , kun tyyppi laittoi ruokaravintolan tarjoilijalle tarkoitetut tipit omiin tissiliiveihinsä.....
- Matkuri35
Me ostettiin kesäkuuss Love Egypt Travelista (El Daharissa) päivän Luxor-retki, mönkkärisafari ja päivän snorklausreissu Giftun islandille yhteishintaan 65€. Palvelu oli loistavaa ja saatiin todellakin rahoille vastinetta :) Mun mielestä päivä Luxorissa on ihan riittävä, beduiinikylä sinänsä oli pettymys mönkkärisafarilla ettei niitä vähäisen turistimäärän vuoksi näkynyt kuin muutama (siksi en usko että ne oikeasti siellä asuisivat, heh!), Itse aavikko oli hiano :)
- ee-gypti
Mikä on tilanne siellä uudella New Hurghadan alueelle,siellä varmaankin on myös niitä yksityis-yrittäjiä retkien suhteen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401938- 1881607
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461240Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40779
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23722Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637