vaikee sanoa

kiinnostaako sua enää nää mun raapustelut, mutta mukavaa päivää kuitenkin :) olen ihan poikki ja pitäis kai nukkuu päiväunet. heipähei, oot special case
3170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja menee...

Äänestä

työkaverille, jota en ole nähnyt moneen päivään :(

Äänestä

No nythän on jo viikonloppu joten....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


täältä jostakin... kirjoitti:

kiinnostaako sua enää nää mun raapustelut, mutta mukavaa päivää kuitenkin :) olen ihan poikki ja pitäis kai nukkuu päiväunet. heipähei, oot special case

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu