Keskustelua nintendon uudesta pelistä nintendogs and cats:tä. Alkuun mulla on muutamia kysymyksiä
1.Mitkä ovat kolme parasta rotua?
2.Mikä on paras kilpailu?
3.Minkä nimisiä koiria/kissoja omistatte?(jos omistatte jo pelin)
ja laittakaa nimiehdotuksia!!!
Vastaan ite näihin kysymyksiin
1.Mitkä ovat kolme parasta rotua? Shiba, saksanpaimenkoira ja husky.
2.Mikä on paras kilpailu? Lure
3.Minkä nimisiä koiria/kissoja omistatte?(jos omistatte jo pelin) John, Xavier, Koyuki, Hutch, Zero ja Ariel
Keskustelua Nintendogs and cats pelistä
13
297
Vastaukset 13
- Nansku123456789
1.toy villakoira, chihuahua ja dalmis
2.lure
3.Remu ja Yumi - Sprinklez
Mooi! :DD
1. Spanieli, Jack Russelin Terrieri Ja Sit Chihuahua :)
2. Lure Coursing.
3. Pompero ( xD Siis Saippuakuplat Espanjaks ) , Kees ( Matkin Beniä xD ) , Rascal, Chloe, Pancake Ja Mars - thedarkwolf4040
Saippuakuplat :D Monta ownerii sulla on ja minkä rotuisia koirasi ovat??? Olen utelias :D Toivottavasti kirjoittelet tänne useamminkin, että saadaan keskustelu pyörimään!
- Nintendogs+Cats Fani
Mul ei ole tätä peliä, mutta tiiän sen. Söpöimmät ovat sheltti, husky ja saksanpaimenkoira.. :D Onko pelissä muuten se koirahotelli ? (:
- Nimimerkki jugurtti
On koirahotelli! :)
- Nimimerkki miksi?
1. Shiba Inu, Mäyräkoira ja Kultainennoutaja
2. En ole vielä kokeillut niitä x)
3. Mäyräkoira Nakki, Mopsi Pulla ja kissa Rölli! - Jepu.
Huh, onneks. :) Haluaisin kyl sen pelin. (ja konsolin tietty myös) Mut en saa niit maksaa liikaa. :(
- Jepux
No nyt mä ostin sen pelin. :DD
- thedarkwolf4040
Jepux//Onnea! Minkä nimisiä ja rotuisia koiria sulla on?? Olisi kiva tietää.
- Jebuxi
Kiitti! :D Mulla on Nelly niminen sheltti, se on valkoinen
- Dog
Moi !! 1. shiba, labratorinnoutaja ja husky. 2. kiekkokilpailu. 3. Anni Labratorinnoutaja. (aloitin pelin alusta! koska pelasin sen jo loppuun!!)
- SomeoneDog
Kellään tietoa miten pelissä voi opettaa koiran esim. leikkimään kuollutta 7 sekuntia? itselläni ei onnistu millään. ja paljonko owner pointseja tarvitsee, jotta saa muitakin vieheitä lureen kuin se banaani ja ne aloittelijavieheet. Itse olen muutaman kerran banaanivieheellä voittanut Master cupin. Ja miten opetetaan breikkaus, handstand, voltti ym. Help!
oisin tosi kiitollinen jos vastaisitte - Ninten00
1. Husky, shiba ja sakemanni (tai sheltti)
2. lure tarjoaa eniten hauskuutta. Muissa voittaa liian helposti
3. Husky Kira (yllätyin kovasti kun olin Kiran kanssa eka kertaa lenkillä ja vastaan tuli samanniminen pitbull!) Saksari Jackson, Corgi Piggy (ihan näköinen..) ja standard-kissa Tiger
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45707
- 20649
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48610- 53608
- 46579
- 76576
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132548Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan184520- 41512