joo minä

Salliiko Loimaa homoavioliitot*?
699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ole hyvä vain

Äänestä

Joon ota kuule vaan munkin mielestä naapurin isäntä aviomiehekses ja eläkää onnellinen elämä. Ei vastustusta.

Äänestä
  • Vihkiikö Rantala meidät mieheksi ja mieheksi?

    Äänestä

  • nuy65t65t kirjoitti:

    Vihkiikö Rantala meidät mieheksi ja mieheksi?

    Ei mutta siunaa ja antaa satasen verorahoistamme teille.

    Äänestä

Homot vihitään Loimaan Lidilin alttarille.

Äänestä
  • Eikä vihitä, vaan Tavja Havonen ja Pekka Haavisto antaa vauhdit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


56ju73jynu76 kirjoitti:

Salliiko Loimaa homoavioliitot*?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu