Onpa sulla

Uusien viestien määrä (24h):927
4171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko hieno luku? Tai suuri määrä?

Äänestä

927 Yksin tällä palstalla on suuri määrä. Entäs muilla palstoilla joilla vierailet.
Paljonko päivässä tehtailet tarinoita ja mitä muuta ehdit tekemään??

Äänestä

Miehen logiikka
Viestien määrä:1 125 322
Uusien viestien määrä (24h):499

Äänestä

On sillä miehellä ikävä,kun kirjoittelee viestejä tänne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikävä. kirjoitti:

Uusien viestien määrä (24h):927

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu