Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Karvat

Mitä naiset tykkää kuin mies ajaa munakarvat pois. Onko se mukavaa naisten mielestä.
4491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ainakin miellyttävämpi mun mielestä ottaa suihin kun ei ole karvoja paljoa ... joo. kyllä se on parempi!

Äänestä
  • Samoin minä tykkään kuin naiset ajaa alapään paljaaksi. Mikään ei voi enempää kiihottaa. Sellaista pimppaa minäkin haluaisin nuolla vaikka kuinka paljon. Ollaan samalla linjalla.

    Äänestä

  • Kyllä minä ainakin tykkäsin kun jätkäkaveri teki yllärin ja ajeli karvat pois!:) Suuhoitokin on kivempi tehdä silloin!

    Äänestä

Kun kerran sain nykyiseni ajelemaan karvansa, en olekaan antanut hänen enää kasvattaa niitä takaisin :) On upeata imeä karvatonta kyrpää *nams*

Minulle ei siis riitä pelkkä pallien ajelu, vaan rohkeasti kaikki pois (jokainen tietysti tyylillään). Näin teen myös itselleni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ajaa kirjoitti:

Mitä naiset tykkää kuin mies ajaa munakarvat pois. Onko se mukavaa naisten mielestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu