Miksi

sä oot vielä täällä? eihän mitään enää ole.
987
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Oletsä ainoa ihminen maailmassa, vai sen keskipiste?

Äänestä

Miksikäs itse olet?

Äänestä

Tulisi olemaan jos tietäisin miten ottaisin yhteyttä!

Äänestä

Aikaa kulutan, ei muuta.

Äänestä

Kuka?

Äänestä

No niinpä hulluus tainnu vallata, kun ei tule, eikä edes ollut.
Jotain korvaushoitoa pitäis saada. Käsittämätöntä miksi ei
saa toista mielestä vaikka kaikki mahdollinen ja mahdoton on ohi.
Se vaan vie aikansa, ei sille kai mitään voi.

Äänestä

Helpottaa heti kun lisäilee pari vähäpukeista naista fb-kavereihin päivittäin. Suosittelen.

Äänestä

Minäkin kulutan aikaa ja ehkä terapoin myös itseäni. poistun heti kun koen etten enää tarvitse näitä.

Äänestä

No emmä olekkaan. Mitä sää olet?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikä ollut kirjoitti:

sä oot vielä täällä? eihän mitään enää ole.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu