Toimiston pojat

Kauris-82

Erottuani miesystävästäni 4 vuoden jälkeen , minusta on tullut näiden tarinoiden innokas lukija . Ja nyt päätin itse kirjoittaa tapahtumasta tältä keväältä tai alku kesältä .
Työskentelen konttorissa toisena palkanlaskijana vajaa 3 kolmevuoden kokemuksella . Konttorilla on lisäksi 3 miestä ja 3 naista .
Kesäkuun alkupäivinä oli kiirettä lomakorvauksia laskellessa , yhtiön työtekijöitä on vajaa 50 .
Ennen juhannusta kiireet helpottivat ja konttorilla ei enää työskennellyt kuin minä Kari ja Peku molemat siinä 40 paikkeilla , itse olen 29 , 175 siis aika pitkä ja 64 kg , vaalea punapää ihan tavallinen hyvin suomalainen .
Päivä josta kerron oli ensimmäisiä lämpimiäpäiviä noin 23 astetta ja aurinkoinen , töihin lähtiessä olin miettinyt puenko tänään farkut ja jonkin paidan vai laitanko jo kevyemmän mekon , päädyin kesäiseen mekkoon .
Työpaikalla oli kaiken kaikkiaan hiljaista oli töitä mutta ei kiirettä , kahville menin yhdeksän jälkeen . Ajattelin keittää kahvia mutta sitä olikin jo joku siis oli paikalla , kun samassa ovesta tuli Peku ja toivotti huomenet ja heit vessasta tuli Kari sanoen ottakaa kahvia kun keitin , samassa molemat miehet katsoivat minua ja Peku sanoi , kesä on huomaan tullut , vastasin niin on on sinullakin t-paita .
Kahvihuoneessa ei paljoa juteltu mutta huomasin miesten katseet välillä mittailevan minua , Peku kysyi miten kesäni nyt vietän kun olen yksin , mistä tiedät kysyin ? Maija kertoi , no arvasin että se tulee kuitenkin julki , kait jotakin keksin vastasin .
Aamupäivä kului hiljalleen eikä paljoa työt rasittaneet osan ajastani käytin jopa tarinoita lueskellen ja jotkut niistä sai aikaan lievää kutinaa mielikuvituksen laukatessa .
Sitten kuulin naurua ja päätin katsoa mistä se johtuu , miehet nojasivat ikkunalla katsoen ulos ja ja supattivat jotain , menin lähemmäksi kysyen mitä hauskaa näette .
Konttorimme on toisessa kerroksessa ja ikkunoissa on jotkin kalvot ettei aurinko kuumenna huoneilmaa . Ikkunat ovat suuret ja niiden alareunassa on leveä osa noin metrin korkeudella .

4

12630

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kauri-82

      Kadulla kulki naisia kesäisissä vaatteissa joita miehet tietysti arvostelivat .
      Seisoin miesten takana katsoen myös kadulle kun he äkkiä kurottivat katsoen alas sanoen , näkisitpä tuon . Tietysti kurotin heidän välistään katsoen jolloin molemat näkivät rinta vaon sanoen VAU , Peku sanoi , Hei eksä käytä rintsuja ollenkaan , no en nyt tänään laittanut , näytä vielä ja tarttui kaulukseen jolloin siinä oleva nauha aukesi niin että toppimallinen kesämekko putosi vyötärölle ja seisoin siinä ylävartalo paljaana pelästyneenä enkä oikein osanut tehdä mitään . Peku pyyteli anteeksi ja yritti nostaa toppia ylös onnistumatta jolloin hänen kätensä vaan kosketteli rintojani , Kari vieressä ei osannut sanoa tai tehdä mitään hän vaan tuijotti mitä Peku tekee .
      Nauha oli tietty mennyt poikki ja lähdin korjaamaan sitä kahvihuoneeseen kun Peku tuli hetken päästä pyytelemään anteeksi ja tarjosi apuaan taas sillä seurauksella että toppi putosi jälleen , kaikesta huolimatta minua nauratti koko juttu , Peku alkoi kehumaan ettei ole huomannutkaan miten kaunis ja seksikäs nainen heillä on toimistolla töissä tartuen samalla toiseen rintaani ja nipisteli nänniä , kumartui etten ja imaisi toisen nännin suuhunsa , siinä sitä sitten tätä tyttöä vietiin , paikasta ja ajasta välittämättä .
      Peku imi rintaani ja nipisteli ja pyöritteli toista välillä puristellen , suljin vaan silmäni ja nautin , tosiaan nautin tästä tilanteesta vaikka olin työpaikan kahvihuoneessa enkä ajatellut tulevaa arkea .
      Peku kysyi jotakin mistä en saanut selvää sillä korvissa humisi ja vatsa kouristeli , olin niin kiimoissa .
      Minut autettiin pöydälle selälleen , jalkaani tartuttiin ja tunsin märkiä suudelmia pohkeissa , polvissa ja reisillä , jalkani nostetiin ylös ja pikkarit vedettiin jalasta , jälleen märkiä suudelmia pohkeissa , polvien takana , reisillä ja sitten jalat avattiin , tunsin kuuman hengityksen ja kielen työntyvän syliini , ihana märkä pillu , olivat ainoat sanat jotka kuulin sen sumuisen olon läpi .
      Rintoja kuumotti ja syliä poltti , vatsa kouristeli kun reisillä yritin painaa kieltä syvemmälle sisääni , pidin kiini pöydän reunoista ja nostin vastaan kun ensimmäinen aalto pyyhkäisi ylitse vieden minut jonnekin tajunnan rajamaille , palattuani takaisin Peku oli nostanut jalkani olkapäilleen ja työntymässä sisääni , hänen huulensa liikkui mutta en saanut sanoista selvää , nyökkäsin vain ja tunsin miten hän täytti minut itsellään ja alkoi liikkumaan sisälläni .
      Ihana nuori kuuma märkä pillu , tällaista en ole saanut pitkään aikaan ja kyllä tuntuukin hyvältä . Peku nussii nyt pikku konttorihiirtä oikein kunnolla , ja kiihdytti vauhtiaan , hän nojasi eteenpäin ja sai paremman kosketuksen klitorikseen , itse nostin selkääni ja pääsimme sellaiseen kosketukseen jossa ei kauan tarvitse kun taivas taas aukeaa .
      Peku murahteli ja löysi sellaisen liikkeen joka tuntui kaikissa soluissa ja taas minua vietiin , se tunne joka lähtee vatsasta lämpöaaltona ja peittää kaiken ja valtaa koko vartalon se tulee ja vie , tuntuu kuin leijuisi jossain hyytelössä .
      Kun taas tulin takaisin sieltä jostain Peku makasi päälläni hikisenä ja huohotti , hameeni oli märkä hiestä ja eritteistä . Peku nousi päältäni ja katsoi minua kun makasin siinä pöydällä "vittu nainen sä oot kaunis ja hyvä panemaan" kiitos "ja sä saat mahtavia orkkuja" .
      Antaisitko mun pikkarit kiitos et pääsen vessaan pesulle , mitä muuten kysyit ennen kun ... , mä kysyin saanko ja sä suostuit .
      Kiitti , kiitti sullekin .
      Kari oli istunut toimistolla ja kuunellut , hän ei kuulema ole pettänyt vaimoaan , vielä .
      Katsotaan nyt sitten lomien ja kesän jälkeen miten kohtaan Karin ja Pekun töissä se voi olla aikamoinen morkkis .

      • Insirööri

        No huh huh ! tarinan todellisuus suorastaan tunkee . Onnen poika tuo Peku .


      • tuhmapomo

        Meille tuli kuukausi sitten uusi konttorityttö , oikein sexy ja pantavan näköinen , pitäiskö kokeilla ?


    • kunnon kiimanen

      peku tai seku - nyt kelpaismulle ja tskaan että, kaken muun kisäksi, ekat mällit ois katossa, aamulla vieläkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      196
      6313
    2. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      242
      4243
    3. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      142
      3535
    4. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      51
      3357
    5. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      85
      3301
    6. Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia

      ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi
      Tunteet
      49
      2846
    7. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      74
      2412
    8. Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon

      Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon
      Pyhäjärvi
      243
      2367
    9. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      25
      2326
    10. Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?

      Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk
      Tv-sarjat
      100
      1917
    Aihe