Bonus 50% ???

taas harmittaa

Kahdesti olen ladannut netissä 40 Euroa eikä ole näkynyt mitään bonuksia niin kuin luvattiin. Missä vika, onko jossakin taas jotakin pienellä painettua mikä on jäänyt salaisuudeksi?

5

173

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -------

      Niin mitään en tiedä, mutta eikös noi bonukset tule automaattisesti, siis lataat 40€ mutta saldoa tuleekin 50% enemmän. Jos näin ei ole, niin kannattaa ottaa yhteyttä Saunalahden asiakaspalveluun.

    • jhgfghj
      • kenpä tietäis sen

        Mahtaako tämä koskea tietokoneliittymiä, vai ainoastaan puhelinliittymiä? Tahallaan tehdään vaikeaselkoisia, että saadaan enemmän maksajia.


    • ..............

      Se 50% tulee "roskasaldona" jolla voi soittaa ja laittaa tekstareita Elisan/Saunalahden liittymiin ja käyttää tiedonsiirtoa. Näkyy saldokyselyssä termillä "palvelusaldo" tai jotain sinnepäin. Ainakin aikaisemmin nuo Elisan verkkook menevät puhelut ja viestit otettiin ensisijaisesti tuosta extrasaldosta jolloin varsinainen saldo säästyi muiden verkkoihin soittamiseen, en tiedä miten tällähetkellä.

    • eimvpppr

      Upitus. Pohdin itsekin miten tuon ns "ylimääräisen" sais nettikäyttöön?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      50
      2224
    2. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      922
    3. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      904
    4. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      863
    5. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      23
      834
    6. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      51
      811
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      114
      806
    8. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      749
    9. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      9
      743
    10. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      723
    Aihe