JJ lehto & Tauski poika

Ovat samanmoisia tyhjäpäitä? ettei tosimiesten vesileikit ja vörkit sovellu heillekkään. tuhoa tulee ja paljon.
5279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onkohan Tauskilla menossa 50-villitys, kun meno vaan näyttäs kiihtyvän hölmöilyjen suhteen.

Äänestä

Pikku poikanen ja ei varmaankaan mikkään järjenjättiläinen. pitäs pojun mennä äiteen helmoihin kasvaan uuvestaan. tai sit jonkun naivan tauskin uuvestaan.jos siitä sit tulis mies.

Äänestä

Tää Tauno on syntynyt vuonna 1962, eli viisikymppinen äijä.
Vain tyhmä lähettää tällaisen "äiteen helmoihin".
Äitihän on taatusti vähintään 70-vuotias!

Äänestä

Joskus on kasvettava aikuiseksi. sit tauskille vittu päähän ja jonkun naitava uudestaan. ja ei kusta väliin.

Äänestä

Tauskin vanhemmat ovat kuolleet ajat sitten....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kesänainen ja Tisut! kirjoitti:

Ovat samanmoisia tyhjäpäitä? ettei tosimiesten vesileikit ja vörkit sovellu heillekkään. tuhoa tulee ja paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu