Huomenta,

en nyt ehdi kirjoitella. Meidän pitää viedä tuota koiraa eläinlääkäriin, se on kipeä:(

siitä olen huolissani niin että itku tulee.. eilen oli jo parempi ja nyt ei halua edes liikkua.

heippa
662
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Huomenta.

Jos koirasi oireilee helteestä? Älä olo huolissasi. Varmaan lääkäristä löytyy apu.

Äänestä

paskan helle....koira kävi kimppuun - siitä se johtuu.

Äänestä

päinvastoin.

Äänestä

Lopetuspiikille.

Äänestä

Huonompi juttu. Sulla ei ole edes KOIRAA!!

Äänestä

pysyt onnellisena yksinpuhelijana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

en nyt ehdi kirjoitella. Meidän pitää viedä tuota koiraa eläinlääkäriin, se on kipeä:(

siitä olen huolissani niin että itku tulee.. eilen oli jo parempi ja nyt ei halua edes liikkua.

heippa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu