Taas oli jenkeissä kutsuttu takaisin Toyota ja Lexus merkkisiä autoja.Mikä niissä autoissa oikeen mättää kun jatkuvasti kutsutaan takaisin??
Takaisinkutsuja...
16
113
Vastaukset
- C4
Anna mättää mitä sinä tänne siitä mainitset
- 13
Hyvää kannattaa kysyä,
- Korvenkyynel
Tekovika, liikaa sakea japsin päissä ja tietenkin påissä.
- Pakko ilmoittaa
pakkoha se on tojotan takaisinkut ilmoitella täällä Citroen palstalla kun mokomasta tulee Toyotan palstalla äkkihäätö.
- C5 Luxury
Niimpä,tieto lisää tuskaa ja tässä tapauksessa takaisinkutsujen määrä.Täällä käy niin paljon tojokuskeja provoilemassa että kyllä kannattaa mainita takaisinkutsuista myös täällä.
- A.Citroen
Paskan tojotat kun tunkevat tänne laatuauton palstalle.
- 23
Väärin, sitikka ei ole koskaan ollut laatuauto jos edes auto alkuunkaan ja eikä tule olemaankaan kuin pervertikkojen fetissi.
- Citroen rules
23 kirjoitti:
Väärin, sitikka ei ole koskaan ollut laatuauto jos edes auto alkuunkaan ja eikä tule olemaankaan kuin pervertikkojen fetissi.
On se vain kumma kun jatkuvasti miljoonissa autoissa on vikoja. Heh heh, sekö on sitä laatua ? Voi teitä Tojota uskovaiset.
- toyota n.1
toyota maailman parhaana ja laadukkaimpana autonvalmistajana tuntee vastuunsa ja jo epäilys jostain viasta saa ne kutsumaan autot tarkastukseen.citikka puolestaan maksattaa kaiken typeriltä omistajilta.
- 9
Saku sammakot mielellään maksaa kaikki ja pääsevät piehtaroimaan itsesäälissä.
- taas tuollainen
Katkeran ja kateellisen teron ruikutus.
- Simo Annikki Vatipää
Ihanaa olla citroen "mies" kaikki citikka kuskit katsoo perään kun xantialla perä pystyssä ajelen..
- 16+3
Simo Annikki on näköjään ollut stadin Pride-kulkueessa pitämässä periään näytillä.
Muuten en kyllä ymmärrä, miksi noita Tojo-uutisia tänne pitää ängetä. Enkä sitäkään miksi tojo-petterit (sikäli kun niillä nyt on edes korttia ja autoa) tekevät täällä Citroen-palstalla.
- 16+4
se on ymmärrettävää ettei citikkakuski mitään ymmärrä.
- Tyytyväinen C5
Lääkityksesi ei ole nyt kohdallaan. Tilaahan nyt aika TK-lääkärille niin homma on taas jonkinaikaa hanskassa.
- Olisi parasta
Tyytyväinen C5 kirjoitti:
Lääkityksesi ei ole nyt kohdallaan. Tilaahan nyt aika TK-lääkärille niin homma on taas jonkinaikaa hanskassa.
monien tojotamiesten vain hyvä veisata virsi "Joutukaa sielut on aikamme kallis" eikä täällä valitella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti28117958Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist245730- 1332662
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar172197Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3371805Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111063- 59976
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto33961Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?45958