Kaunis tumma hiuksinen ja tumma silmäinen nainen.
sannaan
12
446
Vastaukset
- Yks Sanna
Missäpäin?
- yksi J-man
Helsingissä.
- Yks Sanna
Harmi ei osunu :( Tää Sanna pohjoisesta...
- yksi J-man
Tämäkin Sanna on kotoisin pohjoisesta, te pohjoisen naiset olette kauniita.
- "lapin neito"
Niin ne Etelän kollit usein väittää ;) ja kuulemma viattomiakin lisäksi olemma :)
Mun serkkutyttö Sanna on muuten pohojosesta...tumma hiuksinen ja erittäin tumma silimänenki, mutta Helsingissä ei taija töitä paiskia! Tsemppiä sulle kuitennii :)
Ja teretulemast pohojoseen!
- yksi J-man
Huomenna pitäisi mennä töihin kesälomalta. Joudun törmäämään kyseiseen Sannaan. Mutta kun ongelma on se että vaikka sain pakit häneltä olen edelleen ihastunut kyseiseen henkilöön.
Miten selviän sen näkemisestä ? Kun työkavereita ollaan. - Tmdwd
Voi itku.. Ois ollut unelmaa jos se olisi sinä, hiusten väri ja paikka kunta ei osunut.. Töissä kyllä nähdään. Jaksamisia
- working order
Ohjeena tuohon, että tee vaan kovaa työtä ja yritä unohtaa asia. Siitä se lähtee.
- yksi J-man
Kovaa tämä on ollut, katsella maailman kauneinta olentoa joka päivä töiden paluun jälkeen. Uudelleenkaan en uskalla/kehtaa enää kysyä.
Mutta jos positiivista haetaan, on tämä on ollut toisaalta ihan opettavaista.
nim. "kuinka mokaat ITSE kaiken" - yksi J-man
No rento kun olen seuraavat terveiset saadaan rekan keulasta.
- tahrojapaperilla
Sannoja varmaan monia ja kauniita ;) Esim satakunnasta olen huomannut löytyvän, yhden ainakin ;) "tänään viimeksi tuon todeksi totesin, kun hänen kanssaan juttua mutisin" . . . . .
- Joku j-man
Ihanaa J-mans Ihanaa....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996084
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804792Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv983055Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p282863Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262125Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191516Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351067Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?861039Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚126981- 48774