.Ehkä tää on tavallaan ajankohtainen gaybriden jälkeen .
Tilanne, "naiseni" on aina aikaisemmin seurustellut ja ollut kiinnostunut toisista naisista. Ja myös kertoo vain katselevansa vain toisia naisia. Hän on seurustellut aikaisemmin vain naisten kanssa. Ja nyt on päätynyt minun kanssa saman katon alle. Hän haluaa kovasti lapsia ja minulla on tunne että minä olen lähinnä siittäjä.
Ongelma on siinä että seksi on meillä hieman puuttellista minun mielestä. Hän ei kostu minun seurassa. Kostuu toki hieman jos lämmitellään, mutta einiin paljon että luulisin hänen haluavan minua. Mutta kun esim jos meillä on myös naisseuraa ollut kyläilemässe ja ollaan ryypätty niin, huh voiko olla märempi.
Hänen mielestä persoona on tärkeä tekijä kenestä tykkää. - Minä taas pohdin jotain kompleksia siitä että häntä kiinnostaa naiset enämmän kuin minä ja häntä tuntuu naiset kiihottavan enempi kuin minä.
Eli helv.. hölmöltä tuntua olla mustasukkainen jokaiselle hotille naiselle mitä hän katselee. Ja toivoa samalla jotta voisin tarjota hänelle saman mitä joku toinen nainen tarjoaa.
Ei voi olla pahempaa olla kuin mustasukkainen kaikille maailmanaisille.
Pahinta siinä on kun toista rakastaa, eikä tunnu voivansa tyyydyttää niin hyvin kun joku muu nainen.
Voiko naisista tykkäävä ikinä haluta oikeesti miestä?
5
150
Vastaukset
- goottipojka
Ehdota kolmenkimppaa. Naisesi saa mitä haluaa, ja sä saat kans mitä haluat tai ainaskin olettaisin niin :p
- kaasukaskammio
Toivottavasti näin ei ole, auta armias sitä joka herjaa luonnonlakeja.
- näin on!
Kyllähän nuo avioliitossa
olevat vetelevät käteenkin ihan niinkuin muutkin miehet. - veteraani!
näin on! kirjoitti:
Kyllähän nuo avioliitossa
olevat vetelevät käteenkin ihan niinkuin muutkin miehet.Tuulikki Juvosen väitöskirjasta:
Johdannoksi:
Sota-aikana kuoleman läheisyys ja pelko sai miehet hakemaan turvaa toinen toisistaan. Homoseksuaalisesti suuntautuneille miehille sodan luoma tilanne oli tältä osin varsin mieluinen. Useilla miehillä oli rintamalla miessuhteita, mutta niistä ei sodan jälkeen ollut soveliasta puhua.
Yli kolmen miehen letkaa kutsuttiin suklaajunaksi.
- Ephraim-
Kuvittelet vain. Olet tyypillinen suomalainen mies, joka ei puhu eikä pussaa.
Ei ihme että naisten seurassa kostuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827463Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044754Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734708HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen774171Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584150Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333649Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e623102Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty682796Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401980- 471715