Kaksi kappaletta hyvännäköisiä 22v nuoria naisia tarjoaa kodinhoitopalveluita & silmänruokaa vaikka topless meiningillä ;))!
Onnistuu kaikki ihan autonpesusta palatsisi siivoukseen ym. kaikkea maan ja taivaan väliltä ;)
Ulkonäkömme on silmiä miellyttävä, toinen jumalaisen kaunis upeat kurvit omaava latino ..kollega taas italialaissuomalainen suklaasilmä kauniine piirteineen :)
Eikä siinä viellä kaikki, olemme huumorintajuista ja rentoa seuraa,
Kaikki tämä pikkurahalla - mikäli kiinnostuit, otathan reilusti yhteyttä [email protected]
Seksikäs autonpesu/nurmikon ajelu pikkurahalla? Hki
6
719
Vastaukset 6
- Miten on?
Onnistuisko tuorerehun teko?
- No voi
taivas sentään...
- TORVIII
SAMAT KUSETTAJAT TAAS ASIALLA !!!
- (t)yönantaja
Sikalan lietekaivo pitäisi tyhjentää, vaikka topless-meiningillä ja 10 litran ämpäreillä. Iso-tissisyys on eduksi ja posliini on helpompi huuhtoa puhtaaksi, jos vaikka sattuisi ämpäri luiskahtamaan aamuyön pikkutunneilla.
- Hyvää kannataa pyydy
Vooii Vooii teitä miehiä millasii valittajii tai ihme vastauksii antaneita ??
Tottakai toi voi olla vitsi tai huumorilla laitettu ??
Tai joku vanha pervo äijä siellä ilmotuksen takan ???
Mutta jos tarpeeksi euroja ladotte tiskiin niin vois joskus tärpätäkki täällä,
jossain täällä olevist ilmoituksista ,kun tyttö on todella rahapulassa tai
sit siellä takan on "" ammattilainen""
Mä oon ainakii saannu kiinostavai vastauksia ja tapaamisiakin
mutta on ollu täysii kusipäitäkii ja feikkejä mut aina kannattaa yrittä ???
Joten tytöt vastatkaa: [email protected]
- kuvastamo
[email protected] pistäkää kuvanne ensin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1371363- 1481071
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät67868PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.54679- 64666
- 35556
Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33551Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi196533- 39517
- 63513