muhun ja intohimoisesti ajatella eikä:
haluta omistaa tai kiukutella tai kytätä mua.
haluta omistaa tai kiukutella tai kytätä mua.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kuka näin tekee? missä hä kyttää? pusikossako se sua vaanii?
Toivottavasti oikein kiikareilla tähyilee. Voi v*ttu, minua kyllä kukaan kyttää, tällaista vanhaa akanrotteloa.
Selvä provo, ehheh.
Hyi, eiköhän noi suuresti kannustamasi kyttääjät ajattele ihan kyllin 'intohimoisesti' eli pervosti.
Olet oikeassa ! Pidätellä nyt tätä hulluutta sinuun elävänäkuolleeksi asti; en kylläkään omista, kiukkuni enemmän itseeni, kytätä sitten pukkaa puhtaasti
******* rakkaudesta!! Taitais palaa paljon sydämen roihulla, tietää nyt vielä että on ihan oikeinkin niin, siis tiedän !
Miksi yllytät hullua jonkun kimppuun, feikkikirjoittaja?
No keneenkäs nyt sitten pitäisi olla hulluna ? Anna joitakin viitteitä itsestäsi.
Ikä, mihinpäin yms .
Aloittajalle
Kellekköhän tämä salakirjoittaja oikein mahtaa kirjoittaa?
Siinä olet kyllä oikeassa että ketään ei voi omistaa, kiukuttelusta ei ole mitään hyötyä ja ihmisille pitään antaa omaa rauhaa, joten kyttääminen on sieltä peräpäästä.
Miksi sä tänne kirjoittelet kun sun pitäisi noi sanat kerta sille ihmiselle suoraan. Harva meistä omistaa mitään Enigma laitetta jolla noi sun salakirjoitukset kääntää. ;)
Jotta sitten luulit että itelles oli ?!!
pukkaa ihastuessaan epävarmuus päälle?