Osaisikohan kukaan vinkata kivoja baareja ja vaikka yökerho/tanssipaikkaa vähän päälle 30v pariskunnalle. Sellaista normidiskoilua, ei mitään technoluolia.
Yöelämä kolmekymppisille
Hääpäiväilijä
1
430
Vastaukset
- lisää kokemuksia
Essential on varmaan sellainen ,jossa viihdytte. Siellä tanssii kaikki jopa rappusillakin ja hyvä meininki. Löytyy kun kävelette Latvija-hotellilta Elisabetesielaa pitkin sataman suuntaan ehkä 3-400 metriä. Itse ajttelin tutustua Push clubiin ensi kerralla. Se on taas Vermanespuiston laidalla osoitteessa Terbatasiela 2.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1492013Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3051707- 931557
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001190Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761182- 671140
- 221027
- 48997
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73946- 45927