Pidän susta ja paljon. Toivottavasti meistä tulee totta toisillemme jonain päivänä. :)
http://www.youtube.com/watch?v=p5Rj2Y0rFUo
http://www.youtube.com/watch?v=p5Rj2Y0rFUo
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
sammakolta sammakkoprinsessalle?
Ei kun toisinpäin aloittaja on nainen (t-alkuinen) jonka voi eräs erityinen halutessaan muuttaa vaikka suutelelemalla takaisin prinsessaksi tms. Mutta nyt oikeasti hyvää yötä.
Hyvää yötä eriytinen, olet ajatuksissani. Tänään en ole kauheasti jaksanut näilla palstoilla seikkailla, on ollut väsymyspäivä. Mutta olet seikkaillut päässäni tänäänkin.:)
http://www.youtube.com/watch?v=0vQ0yqNUNIM
Hyviä biisejä, molemmat. Jälkimmäisestä tulee mieleen seuraava kipale, joka mulla oli pitkään soittoäänenä:
http://www.youtube.com/watch?v=m1KVQNdaFwQ
Hyvä kappale, mulla on ollut joskus tyttösenä Duran, Duranin lp-levy:), vaikka ei toi mun kappale mistään yhdenyönjutusta mun mielestä kertonut eikä fyysisestä kansskäymisestä, vaan maagisesta yhteydestä kahden ihmisen välillä. Mutta nyt hyvää yötä jälleen kerran.
se olla sinä? Oikea prinsessa! Ainakin yhteys välillämme pysyy.
En tiedä olenko sun sinä, toivottavasti saamme yhteyden jossain muuallakin/ muualla kuin täällä joku kaunis päivä tai yö. .:) Olen kirjoitellut tänne, keijuna, enkelinä, siilinä ja vaikka minä otuksena. Mutta en haluaisi jäädän sulle/hänelle pelkäksi satuhahmoksi. Olen t:alkuinen nainen (03-alue) joka nyt lähtee kyllä nukkumaan.