Tuut mun uniin

Jere.
Lakkaa tulemasta mun uniin.
Mä yritän unohtaa...
Mutta mä muserrun aina kun uni päättyy.

Sano että sä et kaipaa mua. Mun olis helpompi niin.
3176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En sano, sillä kaipaan sinua.

Äänestä

Ei oltais saatu antaa periksi niin helpolla.

Äänestä

Ei oltaiskaan, mutta tämä oli hyvä kasvun paikka ihmisenä. Jotain hyvääkin siis. Paljon minä olen sinua miettinyt, ei vaan ole helppoa ottaa yhteyttä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


takkutukka_ kirjoitti:

Jere.
Lakkaa tulemasta mun uniin.
Mä yritän unohtaa...
Mutta mä muserrun aina kun uni päättyy.

Sano että sä et kaipaa mua. Mun olis helpompi niin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu