Mun

kanssa ei pelleillä.
6160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siinä on semmonen yks pikku ongelma, että ekaks sun pitää ottaa mut omaks ja vasta sen jälkeen voit jättää. Paljon sydämiä tähän perään, oot niin ihana angstaaja kuka lienetkin.

Äänestä

Ei mutta mä jätin sut sillä tavalla etten halua ottaa omaksi.

Äänestä

Ihan selvästikin sun kanssa pelleillään, sillä olethan täys pelle kun jätät jonkun tätä kautta.

Äänestä

Ei muuten pelleillä, se toinen vaan kääntää mielessään kaikki asiat itselleen parhain päin.

Äänestä

Millä tavalla hän on pelleillyt sun kanssa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jätän sut kirjoitti:

kanssa ei pelleillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu