Onko Iisalmessa mahdollisuutta harrastaa tankotanssia? :) Jos ei ole niin kenelle pitäis asiasta kertoa jos haluaa tämmöisen harrastusmahdollisuuden.
Itse ainakin olisin hyvin kiinnostunut tästä lajista. :)
Tankotanssi!
8
915
Vastaukset
- ...-...
Asiasta varmaan pitäisi mainita järjestöille jotka opettavat jo tansseja tai sitten vaan rohkeesti itse opettamaan ! :)
- Korpahujats
Tiältä paskakylän raatakaapoesta ee löövy vitunkestävee teräsputkee. Heenäseepäestä tulloo tikkuja töpöttimmeen.
- Mrs. 27
Ei ole Kuopiossakaan vielä mahdollista :( Kuntosaleille tuntuuvat järjestävän jos jonnekin.
Tai muihin soveltuviin tiloihin. Tanssistudiot, sirkuksen tilat, joogasalit...
Kuopioonkin hei yrittäjät tankotunteja! :) - Siis Taitaa olla
Huomasin Iisalmen prisman seinällä mainoksen, jossa oli tietoa Iisalmessa alkavasta tankotanssikurssista :)
- elise---
Muistatko yhtään päivämääriä? :) Pakko ois nimittäin tonne päästä! Haluan todellakin päästä yrittämään ja oppiakin jotain. :D
- ...Napsu...
Jos saatte selville missä täällä Iisalmessa niitä järjestetään niin voisitteko jättää tänne jotain linkkejä kun olen jo pitkään yrittäny ettiä oikeaa paikkaa mutta turhaan.. Kiitos :))
- tankotamore
Luulisin että Tallinnassa opettavat edullisemmin.Ainakin on mukava katsoa tankotanssia.
- mmm
Hei kellään tietoa tuosta alkavasta tankotanssista?!? Koska alkaa, mitä maksaa, missä pidetään yms olellinen? Tai kehen ottaa yhteyttä asian tiimoilta? :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1087558
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1065286Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163526Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253491Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352554Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191876Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3551527Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961521Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?591349