Tuutko

harjottamaan mun kanssa astanga-joogaa?
6139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Se olis hauskaa!

Äänestä

Tulisko siitä Hot-joogaa? ;)

Äänestä
  • yhden kanssa hot-joogaa, toisen kanssa naurujoogaa :-)

    Parhaan kanssa molempia ;-)

    Äänestä

Oon aika rivo näky aura-asennossa.

Äänestä

Ei siellä alasti olla. Sulle trikoot päälle.

Äänestä

Ei nyt oikein tiiä, minkähänlaista joogaa se ois? Vois olla hyvää kropalle. Onhan se ulkoilulaji?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taipuisa keho kirjoitti:

harjottamaan mun kanssa astanga-joogaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu