Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Töiden jälkeen

Olin töissä pienessä kahvilassa ja olin juuri jäänyt itsekseni iltavuoroon. Ilta vaikutti erittäin rauhalliselta ja aloitin siivoushommat. Elokuun lämmin iltatuuli puhalti avonaisesta ovesta ja ilta oli muutenkin oikein mukava. Olin kauimmaisessa nurkassa kassaan päin katsottuna, kun kuulin askeleita. Käännähdin ympäri, tervehdin ja lähdin kävelemään kassaa kohti. Nostin katsettani ja silmieni edessä seisoi vuosien takainen panoni, jota jäin viimeisen kertamme jälkeen kaipaamaan. Hänen hellä, mutta raju kosketuksensa oli jättänyt jälkensä minuun. Tuijotimme toisiamme hetken, kunnes kysyin tavanomaisesti: "saisiko olla muuta" ja sain vastaukseksi viekoittelevan hymyn. Hänen raamikkaat kasvonsa oikein korostivat tuota salamyhkäistä hymyn virnettä, joka hänen naamalleen levisi. Arvasin heti, että jotain muutakin saisi herralle olla, jotain mitä en pystyisi kahvilan vitriinistä hänelle tarjoamaan. Kohottauduin tiskin yli ja kysyin uudestaan haluaisiko hän kenties muuta. Tunsin itseni hieman noloksi ja päälle käyväksi, kun vastaukseksi hän halusi vielä tupakka-askin ja mietin jopa, että olisiko hän niin putkiaivo ettei ymmärtänyt varsin suoraa ehdotustani. Vähin äänin poistuin keittiön kautta tupakalle ja tyhjensin aivoni kaikesta tapahtuneesta.

Aivoni sainkin tyhjenemään, mutta alapäässäni entisen panoni kohtaaminen oli saanut aikaan hieman kostean olon. Ihmettelin hieman kosteuttani, mutta ajattelin sen johtuvan vain hieman sekavasta tilanteesta, joka toisaalta oli kiihottanut minua aika valtavasti. En ollut ehtinyt töideni takia käydä paljoakaan ulkona ja sinkun elämää piristivät vain omat sormet ja hirveän värinen dildo, josta patterit olivat loppuneet jo ajat sitten. Toisin sanoen olin aikamoisessa puutteessa. En saanutkaan Villeä pois mielestäni koko loppuiltana ja katsoin haikeana, kun hänen autonsa lipui ohitseni. Kello lähenteli jo sulkemisaikaa ja menin laittamaan ovia lukkoon. Näin vilahdukselta auton kaartavan pihaan, mutta ajattelin, että kun kello on jo näin paljon, suljen ovet. Vihdoin pääsin lähtemään ja tiesin parin päivän vapaan koittavan. Kävelin autolle ja napsautin auton ovet auki. Lähdin peruuttamaan, kunnes huomasin Villen olevan autoni takana. Säikähdyksissäni huusin hänen olevan hullu, kun seisoo peruuttavan auton takana. Pysähdyttyäni avasin oven ja virnistin viettelevästi. Juttelimme hetken ja en voinut olla kiinnittämättä katsettani hänen housujen etumukseen. Etumus oli niin pullea ja tiukat farkut vain kiristyivät lisää. En mahtanut katseelleni mitään ja Ville huomasi sen myös. Hän vei käteni housuilleen ja antoi käteni kosketella. Tunsin samalla itse kihelmöintiä alapäässäni ja kihelmöintiä ei vähentänyt yhtään se, että olimme näkyvillä parkkipaikalla. Tiesin, että jos nyt en sanoisi mitään, voisin unohtaa koko jutun. Pyysinkin häntä ajamaan perässäni asunnolleni ja niinpä lähdimme peräkkäin ajamaan kohti kotiani.
JATKUU
21567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mietin koko matkan ajan mitä mahtaisimme tehdä, koska hänen kanssaan ei koskaan tarvinnut tylsistyä yksitoikkoisen seksin parissa. Muistelin menneitä, kuten ikkunoiden edessä ratsastelua ja kauppojen pihoilla paneskelua. Tunsin miten märkä olin. Mieleni olisi tehnyt työntää käsi housuihin ja hieman sormettaa. Työntää sormet sisään, maistella omaa kiimaa ja hieman pyöritellä klitorista sormien välissä. Voi kuinka stringini kastuivatkin aivan märiksi. Vihdoin saavuimme kerrostalon pihaan, jossa asuin. Villen housut pullottivat vaan entisestään kun kävelimme peräkkäin sisälle asuntooni minä tietenkin edellä hieman takapuolta samalla keinuttaen. Suljettuaan oven Ville alkoi heti riisua minua. Hän otti varovasti paitani pois ja yritti ujuttaa kätensä housujeni sisään. Työnsin käden pois ja sanoin käyväni ensin suihkussa. Päivä oli ollut iltaa lukuunottamatta suhteellisen vauhdikas ja halusin pestä päivän lian pois iholtani ja varsinkin pillustani. Samalla saisin himoani laskemaan, etten vaikuttaisi liian helpolta ja kiimaiselta. Riisuin itse vaatteeni ja astelin suihkuun. Minun oli pakko tehdä kaikki niin seksikkäästi kuin pystyin, koska halusin Villen säilyttävän kiimaisuutensa. Avasin suihkun hanan ja annoin veden valua ensin vaaleisiin puolipitkiin hiuksiini ja siitä kaulalle ja muhkeille rinnoilleni. En yleensä esittele vartaloani, koska se voisi olla paremmassa kunnossa, mutta tiesin Villen pitävän näkemästään. Villen katse kiinnittyi rintoihini joita hieroin, kuin olisin pessyt niitä. Todellisuudeessa koskettelin itseäni, koska tuntui, että halusin vain enemmän kosketusta suihkun ansiosta. Ville riisui itsensä ja näin kuinka hänen melko kookas ja paksu munansa suorastaan pomppasi housuista ulos. Pystyin melkein haistamaan kiimanesteen kyrvän päästä. Ville tuli suihkuun kanssani ja aloimme hieroa toisiamme vimmatusti. Jokainen kosketus ihollani aiheutti mielettömiä värähtelyjä ja pillustani valui nesteet pihalle. Tunsin kuinka Villen hengitys kiihtyi minun runkatessani häntä. Siirryin polvilleni ja otin kyrvän suuhuni. Imin sitä ja hieroin kasseja samalla. Otin välillä lipaisuja kärjestä ja kohta siirryin nuolemaan vartta. Lopulta otin munan kokonaan suuhun ja imin sitä kuin viimeistä päivää. Ville piti päästäni kaksin käsin kiinni ja työnsi itseään suuhuni. Hänen seksikäs murahtelunsa viesti minulle, että nyt täytyy lopettaa suihinottaminen jos meinaa itsekin saada jotain.
JATKUU

Äänestä
  • Lopettelimme suihkua ja pyysin Villeä kuivaamaan itseni. En yleensä tykännyt siitä, että mies koskee minua juuri suihkun jälkeen, mutta nyt se tuntui vain ansaitulta. Olin puhdas ja eilisen ajelun jälkeen posliinipintainen vastaanottamaan mitä suurimman nautinnon. Siirryimme sängylle, koska en halunnut että uusi sohvani sotkeutuu. Ville aloitti suutelemaan minua ensin kaulasta ja siirtyi siitä rinnoille. Hän imi nännejäni samalla puristaen tissejäni ja leipomalla niitä oikein kunnolla. Se tuntui taivaalliselta. Olin niin suuren kiihkon vallassa jo pelkkien tissien koskettelusta, että tunsin taas valuvani kiimanestettä ainakin litran verran. Ville jatkoi puristelua ja siirtyi vatsalleni, suuteli oikein pitkään ja hellästi ja lopulta hän oli jo kuumana ja kosteana käyvän vakoni päällä. Hän levitti häpyhuuliani ja työnsi kielensä klitoriksen päälle. Pienillä ja varmoilla vedoilla klitorikseni päällä hän sai minut ojentamaan selkäni kaarelle. Voihkin ja pidättelin tulemistani. Tunsin omaa jalkaa vasten Villen komean seisokin. Tunsin miten hänen touhutippansa valuivat jaloilleni. Samaan aikaan Ville työnsi kaksi sormea sisääni ja olin pakahtua kiihkosta. Tunsin sormien oikein lipuvan syvemmälle ja kieli tuntui klitorikseni päällä aivan mahtavalta. Välillä hän imi klittaani ja olin tulla hänen naamalleen. Sain kuin sainkin pidäteltyä tulemiseni ja pyysin Villeä lopettamaan ennnen kuin räjähdän hänen kasvoilleen. Käskin häntä työntämään upean ja kookkaan kyrpänsä sisälleni ja täyttämään minut lemmennesteillään. Ville teki työtä käskettyä ja kohta jo tunsin, kuinka tila pillussani kävi ahtaaksi. Rytmikkäät liikkeet edes takaisin saivat minut hyrräämään nautinnosta. Samoin nautti myös Ville ainakin murisemisesta päätellen. Keinuimme toistemme sylissä ja kun jo melkein olin tulossa Ville päätti asettaa sormensa hiplaamaan pyllyreikääni ja voi kuinka olin räjähtää saman tien. En ehtinyt huutaa kuin että: "älä vielä työnnä sormea, tuun ihan just ja aaaahhhh". Tunne oli sanoin kuvaamaton, mutta se ei loppunut vielä siihen. Olin ensimmäistä kertaa eläissäni ejakuloinut ja kaikki nesteet olivat valuneet minun ja Villen päälle. Tunsin, että räjähdän uudestaan. Huusin vain Villen nimeä ja tulin vielä kovemmin kuin äsken. Samalla huomasin oman kiihkoni vallassa, että Villen kasvot olivat vääntyneet sellaiseen asentoon, että kohta tullaan ja kovaa. Ville otti hiuksistani kiinni, painoi suunsa suulleni, suuteli mielettömän lujaa ja lopulta laski kaikki mällinsä sisääni. Siinä sitten makasimme toistemme päällä ja aloimme hiljaa sulkea silmiämme onnellisina, mutta väsyneinä. Aamulla, hyvin levätyn yön jälkeen, voitte vaan kuvitella millaista uusinta oli :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sirpam1 kirjoitti:

Olin töissä pienessä kahvilassa ja olin juuri jäänyt itsekseni iltavuoroon. Ilta vaikutti erittäin rauhalliselta ja aloitin siivoushommat. Elokuun lämmin iltatuuli puhalti avonaisesta ovesta ja ilta oli muutenkin oikein mukava. Olin kauimmaisessa nurkassa kassaan päin katsottuna, kun kuulin askeleita. Käännähdin ympäri, tervehdin ja lähdin kävelemään kassaa kohti. Nostin katsettani ja silmieni edessä seisoi vuosien takainen panoni, jota jäin viimeisen kertamme jälkeen kaipaamaan. Hänen hellä, mutta raju kosketuksensa oli jättänyt jälkensä minuun. Tuijotimme toisiamme hetken, kunnes kysyin tavanomaisesti: "saisiko olla muuta" ja sain vastaukseksi viekoittelevan hymyn. Hänen raamikkaat kasvonsa oikein korostivat tuota salamyhkäistä hymyn virnettä, joka hänen naamalleen levisi. Arvasin heti, että jotain muutakin saisi herralle olla, jotain mitä en pystyisi kahvilan vitriinistä hänelle tarjoamaan. Kohottauduin tiskin yli ja kysyin uudestaan haluaisiko hän kenties muuta. Tunsin itseni hieman noloksi ja päälle käyväksi, kun vastaukseksi hän halusi vielä tupakka-askin ja mietin jopa, että olisiko hän niin putkiaivo ettei ymmärtänyt varsin suoraa ehdotustani. Vähin äänin poistuin keittiön kautta tupakalle ja tyhjensin aivoni kaikesta tapahtuneesta.

Aivoni sainkin tyhjenemään, mutta alapäässäni entisen panoni kohtaaminen oli saanut aikaan hieman kostean olon. Ihmettelin hieman kosteuttani, mutta ajattelin sen johtuvan vain hieman sekavasta tilanteesta, joka toisaalta oli kiihottanut minua aika valtavasti. En ollut ehtinyt töideni takia käydä paljoakaan ulkona ja sinkun elämää piristivät vain omat sormet ja hirveän värinen dildo, josta patterit olivat loppuneet jo ajat sitten. Toisin sanoen olin aikamoisessa puutteessa. En saanutkaan Villeä pois mielestäni koko loppuiltana ja katsoin haikeana, kun hänen autonsa lipui ohitseni. Kello lähenteli jo sulkemisaikaa ja menin laittamaan ovia lukkoon. Näin vilahdukselta auton kaartavan pihaan, mutta ajattelin, että kun kello on jo näin paljon, suljen ovet. Vihdoin pääsin lähtemään ja tiesin parin päivän vapaan koittavan. Kävelin autolle ja napsautin auton ovet auki. Lähdin peruuttamaan, kunnes huomasin Villen olevan autoni takana. Säikähdyksissäni huusin hänen olevan hullu, kun seisoo peruuttavan auton takana. Pysähdyttyäni avasin oven ja virnistin viettelevästi. Juttelimme hetken ja en voinut olla kiinnittämättä katsettani hänen housujen etumukseen. Etumus oli niin pullea ja tiukat farkut vain kiristyivät lisää. En mahtanut katseelleni mitään ja Ville huomasi sen myös. Hän vei käteni housuilleen ja antoi käteni kosketella. Tunsin samalla itse kihelmöintiä alapäässäni ja kihelmöintiä ei vähentänyt yhtään se, että olimme näkyvillä parkkipaikalla. Tiesin, että jos nyt en sanoisi mitään, voisin unohtaa koko jutun. Pyysinkin häntä ajamaan perässäni asunnolleni ja niinpä lähdimme peräkkäin ajamaan kohti kotiani.
JATKUU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu