Jos on tyhjä yläpää, nainen käyttää alapäätä

Oletko samaa mieltä, että jos nainen on täysin
tööt yläpäästä, niin se houkuttelee miehiä näyttelemällä ja käyttelemällä alapäätä.
2733
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mies ajattelee myös silloin vain alapäällään;)

Äänestä

Tyhjäpäitä ovat ne miehet, jotka tuohon lankaan menevät. Siksi sitä bimboa on niin mukava leikkiä, että se menee helposti täydestä. Todellisen luonteensa paljastaminen aiheuttaisi suurimmalle osalle miehistä niin suuria pätemisen tuskia, että jäisi seuran saati jonkin muun saanti alkumetreille. Enkä nyt tarkoita tilannetta, jossa toista yritettäisiin lyödä älyllä.

Useimmat miehet vain eivät viihdy itseään älykkäämpien naisten seurassa. Tosin ei suuri osa naisistakaan itseään tyhmempien miesten seurassa jaksa viihtyä, ainakaan yhtä kertaa pitempään ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kalle kirjoitti:

Oletko samaa mieltä, että jos nainen on täysin
tööt yläpäästä, niin se houkuttelee miehiä näyttelemällä ja käyttelemällä alapäätä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu