pojat luetkaa!

mitä pidätte tälläisestä tytöstä:
Hän on 166 cm pitkä ja painaa 51.
Hänellä on aidot blondit hiukset suunnilleen olkapäihin asti.
Hän on hoikka ja sulava rakenteinen.
Kuppi koko on 70B.
Silmät ovat vihreän väriset.
Vaalea ihoinen.
Kengän koko 39.
On muodissa mukana.
Tykkää katsoa jännäri filmejä ja tykkää piirtää paljon.
Oon ite sellanen, mutta mitä te pojat pidätte musta???
Tuntuu ku kukaa ei ees välittäs must..
*Tyttä pohjoisesta*
121245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

sä oot just ihana :)

Äänestä

Haista paska, haluut vaan huomioo ja kehuja. Etkä kuulosta ees kivalta ja ku kirjotit tollasen itsekehulle haisevan viestin niin tykkään susta vielä vähemmän.

Äänestä

ihan ku mua kiinnostais sun jalan koko HAHA! no joo mut helpointa olis jos laittaisit kuvas jonnekki. mut jos sun naama olis ku... sillä frendeis olevalla pimulla nii olis aika hot. ja hyvä perse ku on nii se on hyvä.

Äänestä

Kengän koko 39.. grr just toi koko kiihottaa mua, saanko nuolla kermavaahtoa varpaidesi välistä? ja viel kuppi, kahvikuppi 70b olala. Kyl kaikki välittää susta mut sä et vaan huomaa sitä, kun ne ei tiiä miten osottaa sulle et ne välittää!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

laita kuva ni sit voin sanoa. Kuva sanoo paljon enemmän.

Äänestä

Kuvaus kuulosti tosi hyvält, mut sulavarakenteinen, kuppikoko, vaaleaihoinen ja jännärifilmit on yhdyssanoja:D ja muuten, se on lukekaa eikä luetkaa..Jos saisit tön älyn ulkonäön tasolle, ni tuskin täällä valittaisit:) Mut anyway, luulen et oot ihan kaunis tyttö

Äänestä
  • Älykkyys olis aika hyvä homma. Mä vähän epäilen sun luonteekin mukavuutta. Ei tommonen itsekehu ketään kiinnosta, mutta oot kyllä aika nuori, että kaipa se luonnekkin muokkautuu ajan myötä suuntaan tai toiseen. Kengänkoko on muuten juuri sopiva! Älä lihota sitä sun jalkaa enää yhtään suuremmaksi, mutta jos vähän laihduttaisit sitä sun kengänkokoa noin 37:teen niin se olis ihan mahtavaa!

    Äänestä

Huomaatko ettet kerro mitään itsestäsi, sillä mitä kuvaus - ja sekin kovin suppea - pelkästä ulkonäöstä kertoo sinusta itsestäsi? Miljoona muutakin tyttöä voisi kirjoittaa saman. Se että tykkäät joistain filmeistä tai piirtämisestä ei valoita luonnettasi yhtään enempää. Ihan kiva jos olet hyväkroppainen ja ulkoisesti kaunis. Kovaa on silti kilpailusi huomiosta ja paikasta auringossa, kun olemassa on miljoona muutakin kaunista tyttöä. Ei kukaan välitä sellaisesta, jolla ei ole omaa tahtoa, ajatuksia tai haaveita.

Äänestä
  • Voin juuri kuvitella kyseisen kirjoittajan.
    Ensinnäkin hän on,kuten tekstin ulkoasusta voimme päätellä.Enintään 12 vuotias.Tai sitten täysi kana,jottenko sanoisi.
    Toisekseen,vaikka hän olisikin kaunis(vaikka ulkonäöstä ei kuitenkaan tuon perusteella voi mitään sanoa,vaikka hänellä olisi blondit hiukset ja vaalea iho,vihreät silmät,mitä todellakin epäilen,voivat hänen kasvonsa silti olla kun petolinnun perse) voi hänen älynsä olla aika nollan luokkaa.
    Miksi kaikki kuvittelevat,että nykymaailmassa pärjää kun on blondi,stringit korvissa ja kuppikoko vähintään B75,12 vuotiailla lapsilla.
    Kasvakaa aikuisiksi hyvät ihmiset.

    kesäterkuin : Mustahiuksinen peikkotyttö

    Äänestä

mites tollane unelmalikka on jätetty yksin.. tai no.. jos sä asut siel pohjoses metsien keskel, nii ei kai sielt ees miehii löydy.. x))

ei mut oikeesti ihmettelen, et mite sä et muka oo varattu!!?!?!

Äänestä

iha kiva

Äänestä

Korjaa vaikka ensin yhdyssana- ja muut virheet tekstistä, käytä välimerkkejä oikein jne., katsotaan sitten. Yleisesti näille palstoille kirjoittajat eivät osaa suomen kieltä kunnolla. Vaikea on silloin kommunikoida ja edes saada joku tykkäämään itsestään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TYTTÖ89 kirjoitti:

mitä pidätte tälläisestä tytöstä:
Hän on 166 cm pitkä ja painaa 51.
Hänellä on aidot blondit hiukset suunnilleen olkapäihin asti.
Hän on hoikka ja sulava rakenteinen.
Kuppi koko on 70B.
Silmät ovat vihreän väriset.
Vaalea ihoinen.
Kengän koko 39.
On muodissa mukana.
Tykkää katsoa jännäri filmejä ja tykkää piirtää paljon.
Oon ite sellanen, mutta mitä te pojat pidätte musta???
Tuntuu ku kukaa ei ees välittäs must..
*Tyttä pohjoisesta*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu