Karjalan uutuus!

Huomenta!Hei oletteko maistaneet sitä Karjala oluen uutuus merkkiä?Taisi olla Karjala Terva.Kantsiiko ostaa edes kokeeksi?
498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En ole sitä maistanut mutta lähden ostamaan lisää tuota 6-1 Karjalaa heti kun pystyy ostamaan kaupasta... jos enää on jäljellä.

Äänestä
  • Myyjä sanoi että niin tämä on tätä 61:stä, mietin hetken että, mitä tarkoitit että... sitä joo kiekkokaljaa :)

    Äänestä

Kyllä se on hyvää, maistuu tosiaan tervalle/savulle.

Äänestä

Kiitos tiedoista.Haenpas sitä tuosta kaupasta iltajuomaksi tänään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oluen ystävä M kirjoitti:

Huomenta!Hei oletteko maistaneet sitä Karjala oluen uutuus merkkiä?Taisi olla Karjala Terva.Kantsiiko ostaa edes kokeeksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu