äänet lähti

ennen pystyin kuunteleen/ soittaan biisejä koneella (i-tunes/media player)...
mutta ilmeisesti oon onnistunu poistamaan sen ohjelman mikä toistaa ääntä,eli kysymys kuuluu:MILLÄ OHJELMALLA SAAN ÄÄNET TAKASIN?
koneena pöytä HP...ja tossa on windows xp
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Antaako toisto-ohjelma jonkun herjan vai toistaako se kappaletta mutta mitään ei kuulu?
Jälkimmäisessä tapauksessa voisi olla jostain ääniasetusksista mute päällä tai väärä ulostulo valittuna.

Äänestä

mute nappi voi olla päällä oikealla alakuvakkeessa tai sitten joutuu valmistajan sivulta lataa ajurit zippinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


köperö kirjoitti:

ennen pystyin kuunteleen/ soittaan biisejä koneella (i-tunes/media player)...
mutta ilmeisesti oon onnistunu poistamaan sen ohjelman mikä toistaa ääntä,eli kysymys kuuluu:MILLÄ OHJELMALLA SAAN ÄÄNET TAKASIN?
koneena pöytä HP...ja tossa on windows xp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu