Kuinka hyvin kestät pakit

Oletko varautunut siihen, että viehätysvoimasi ei ole riittävä?
4159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei kun sitten minä nöyryytän ja uhoan itsekseni suomikakkosnelossa

Äänestä

Ei tarvii kestää pakkeja, jos ei tyrkytä itseään kenellekään.

Äänestä

Hyvä et vain täällä...Tiedän niitä jotka ovat nöyryyttäneet muualla

Äänestä

Tajuatko yhtään miten ITSEKÄS kysymys tuo on?

se on juuri sellaisen naisen kysymys joka kuvittelee olevansa parempi kuin se mies jolle antaa ne pakit.

Tyyliin "en mä tuollaista huoli kun et ole tarpeeksi puoleensa vetävä ja mä oon näin kuuma pakkaus" tyyppistä pissaillua omaan housuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-miehille- kirjoitti:

Oletko varautunut siihen, että viehätysvoimasi ei ole riittävä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu