antakaa vinkkejä

Olen löytänyt ihanan kalanaisen, hän tuntuu täydeltä kympiltä. Sanotaan että horoskoopeilla on merkitystä, onko. Miten sovimme yhteen, antakaa vinkkejä. ps. juhannus lähestyy.
1449
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lue alempaa otsikon alta "kertokaa skorpparit" ja sieltä nimim. "Henzu"n kirjoittama teksti..Siellä aika tyhjentävästi Skopionin ja Kalojen suhteesta ;)

-Mikä muuten on "skorppiooni M" nuoseva merkkisi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


skorppiooni M kirjoitti:

Olen löytänyt ihanan kalanaisen, hän tuntuu täydeltä kympiltä. Sanotaan että horoskoopeilla on merkitystä, onko. Miten sovimme yhteen, antakaa vinkkejä. ps. juhannus lähestyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu