H

Mä haaveilen sinusta
7194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mistä päin?

Äänestä

tajuatko sie itsekään mikä reppana olet?

Äänestä

SItä enne voi tietää onko vai ei, arvaa itsesi puolesta..

Äänestä

Kumminpäin ? Onko Ässä n vai m vai toisinpäin ?

Haaveilla aina saa ja se on ihanaa

Äänestä
  • S n
    H m

    Äänestä

Täällä kaipaa myös yksi H Ässä-naista.

Äänestä

Minä en kaipaa sen nimistä miestä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


S kirjoitti:

Mä haaveilen sinusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu