Dermosilin tuotteet

Proriliisa

Onko kukaan kokeillut Dermosilia? Ne on kehitetty herkälle iholle ja allergeenit on karsittu pois. Nykyään voi tilata ilman vähittäistilaustakin. Ei siis ole pakko tilata mitään esim. vähintään 50€ satsia, vaan vaikka ihan yhdenkin edullisen tuotteen vain. Ovat moniin vastaaviin tuotteisiin verrattuna todella edullisia. Siis erittäin hyvä hinta-laatu-suhde. Täytyy varmaan taas tilata kun ovat niin herkullisia tuotteita. Joskus vuosia sitten tilailin työpaikalta kun porukalla tilattiin, lakkavoidetta, mutta sitä ei enää taida olla, mutta monia muita hyviä tuotteita kyllä.
Jos ei halua laittaa isoja rahasummia hukkakokeiluihin niin varmasti tuosta sarjasta löytyy sopivia tuotteita. Tää ei ole mikään mainos vaan innostuin kun kävin sen sivuilla pikästä aikaa:)

2

506

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Marriaaaa

      Tilasin sieltä joskus jonkun shampoon ja sen jälkeen alkoi sietämätön kutina päässä.

      • Dermoilija

        Minä käytän paljon dermosilin tuotteita ja minulla on psori. Tosiaan jotain shampoota erehdyin minäkin tilaamaan ja kokeilemaan ja se kyllä pahensi nopeasti päänahan. Mutta kasvovoiteet, puhdistusvaahto E, deodorantit, kylpy/suihkuöljy, suihkuvaahto, suihkuvoide, intiimisaippua, jalkakylpysuola, näitä käytän jatkuvasti, jo vuosia käyttänyt. Eikun kokeilemaan!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      383
      914
    2. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      102
      875
    3. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      201
      708
    4. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      80
      670
    5. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      70
      649
    6. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      50
      635
    7. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      66
      634
    8. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      36
      620
    9. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      609
    10. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      43
      571
    Aihe