tää turha haaveilu ja kaipailu? Sä et haluu mua...that´s it...
reilu 7 vuotta.
Olen liian vanha leikkimään enään...
pitäskö J* lopettaa
17
353
Vastaukset
- joopasenjoopasenjoo
Mitä jos kysyisit kyseiseltä ihmiseltä suoraan. Täältä tuskin vastausta saat.
- aloittelijaM(n)
on yritetty. Ei vastaa.
- HÄPEÄ.
Eiköhän sun Tuuli olis jo aika lopettaa toi J,n kiusaaminen.
Ihan sairasta sulta. Etsi kohteesi jo muualta!!!! Ilmoitan pian poliisille häiriköinnistäsi.- heh, hee.
Ei se ole mikään tuuli vaan M-nainen, etkö osaa lukea?
Joku hullu J kuvittelee kaiken olevan itselleen, taitaa tuulla ihan korvien välissä. Vai onko itse kirjoittanut tämänkin avauksen.
Ilmoita vaan poliisille harhoistasi, saavat muutkin nauraa. - joka viimeksi nauraa
heh, hee. kirjoitti:
Ei se ole mikään tuuli vaan M-nainen, etkö osaa lukea?
Joku hullu J kuvittelee kaiken olevan itselleen, taitaa tuulla ihan korvien välissä. Vai onko itse kirjoittanut tämänkin avauksen.
Ilmoita vaan poliisille harhoistasi, saavat muutkin nauraa.Kyllä se on sama henkilö joka näitä aloittaa ja vastailee. Ei mitään tekemistä sen enempää j:n kuin m;n kanssa. Jos joku näistä viesteistä tekisi esim rikosilmoituksen miten se sinun tietoon tulisi ja pääsisit nauramaan vai eikö vaitiolovelvollisuus enää koske poliisia.
- mmmmmmmm.
heh, hee. kirjoitti:
Ei se ole mikään tuuli vaan M-nainen, etkö osaa lukea?
Joku hullu J kuvittelee kaiken olevan itselleen, taitaa tuulla ihan korvien välissä. Vai onko itse kirjoittanut tämänkin avauksen.
Ilmoita vaan poliisille harhoistasi, saavat muutkin nauraa.M nainenhan sä olet. Saatanan skitso narsisti. Väännät kaikki omat juttusi toisten syyksi. Sen takaan että J,mies ei täällä KIRJOITTELE EIKÄ LUE SUN JUTTUJASI.
Stalkkaile rauhassa vaan. Täytyykin tarkistaa maistraatista sun osoitteesi!! - heh, hee.
joka viimeksi nauraa kirjoitti:
Kyllä se on sama henkilö joka näitä aloittaa ja vastailee. Ei mitään tekemistä sen enempää j:n kuin m;n kanssa. Jos joku näistä viesteistä tekisi esim rikosilmoituksen miten se sinun tietoon tulisi ja pääsisit nauramaan vai eikö vaitiolovelvollisuus enää koske poliisia.
Tarkoitin, että poliisi pääsee nauramaan, kun joku on oikein harhoissaan.
Tietysti toi Tuuli ja sitä Tuuli tätä ja skitso narsisti sitä ja tätä on yksi ja sama henkilö.
Alempana kehottaa "stalkkaamaan rauhassa" mihin toteaa perään, että etsii toisen osoitteen maistraatista. Just. - sivusta nähtyä
mmmmmmmm. kirjoitti:
M nainenhan sä olet. Saatanan skitso narsisti. Väännät kaikki omat juttusi toisten syyksi. Sen takaan että J,mies ei täällä KIRJOITTELE EIKÄ LUE SUN JUTTUJASI.
Stalkkaile rauhassa vaan. Täytyykin tarkistaa maistraatista sun osoitteesi!!Onkos se jii mies itse niin munaton mies ettei osaa itseään puolustaa, kun on lukenut näitä kirjoituksia niin akat täällä on pitänyt älämölöä asiasta mutta tämä jii taitaa lymytä jonkun akan selän takana ja naureskelee itsekseen, voi teitä.
- J,mies
sivusta nähtyä kirjoitti:
Onkos se jii mies itse niin munaton mies ettei osaa itseään puolustaa, kun on lukenut näitä kirjoituksia niin akat täällä on pitänyt älämölöä asiasta mutta tämä jii taitaa lymytä jonkun akan selän takana ja naureskelee itsekseen, voi teitä.
Saatana skitso narsisti olet, pyhän hengen tuuli olet, niin.
Etin osottees maistraatista taatana. - No huilaa vähän!
joka viimeksi nauraa kirjoitti:
Kyllä se on sama henkilö joka näitä aloittaa ja vastailee. Ei mitään tekemistä sen enempää j:n kuin m;n kanssa. Jos joku näistä viesteistä tekisi esim rikosilmoituksen miten se sinun tietoon tulisi ja pääsisit nauramaan vai eikö vaitiolovelvollisuus enää koske poliisia.
Aika pimeä saa olla jos täysillä uskoo joka viestin olevan samalta henkilöltä, ja uskoo vielä että poliisi uhraisi resurssejaan moisten viestien tutkimiseen. Eihän noissa uhkailla ketään, tai edes loukata kenenkään kunniaa. Anonyymejä viestejä anonyymeille henkilöille.
- Jii -nainen
Mistä ihmeestä tässä Tuuli -jutussa on kyse? Miksi lähes kaikissa J -miehiin liittyvissä ketjuissa joku alkaa huutaa jostain Tuulista, joka aloituksia tekee ja itselleen vastailee? Ihan omituista touhua... Joku pitempään palstoja seurannut voisi valaista hieman tätä asiaa meille muille.
- Ei tietoa. :)
En tiedä mitään, mutta tuossahan se tuulittelija taas alla nimimerkillä ^^^^.
Ehkä syntipukki-ilmiö ~ AnneMari-ilmiö, jossa nähdään vähän liian usein sama henkilö kaikkien viestien takana. - .
Ei tietoa. :) kirjoitti:
En tiedä mitään, mutta tuossahan se tuulittelija taas alla nimimerkillä ^^^^.
Ehkä syntipukki-ilmiö ~ AnneMari-ilmiö, jossa nähdään vähän liian usein sama henkilö kaikkien viestien takana.Haista kilin vittu.
- : /
Ei tietoa. :) kirjoitti:
En tiedä mitään, mutta tuossahan se tuulittelija taas alla nimimerkillä ^^^^.
Ehkä syntipukki-ilmiö ~ AnneMari-ilmiö, jossa nähdään vähän liian usein sama henkilö kaikkien viestien takana.Kuten joku joskus vähän liiankin osuvasti totesi, ennen vanhaan nämä ihmiset löysivät viestejä sanomalehdistä...
- omituista porukkaa
: / kirjoitti:
Kuten joku joskus vähän liiankin osuvasti totesi, ennen vanhaan nämä ihmiset löysivät viestejä sanomalehdistä...
tämä viestilaskuri vain yksi heistä
http://keskustelu.suomi24.fi/node/9988464
- ^^^^.
Kyllä sut tiedetään T.M.M.
- aloittanutkirjoitaja
jo on taas niin kaikkitietävää porukkaa. Ei ole Tuuli eikä mikään narsisti. Ääliöitä kaikki tyynni...Käyttäkää silmiänne lukiessa!!! Ei muuta...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 17213125
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1545468Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454860Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493699Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392808Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1231989Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1141734Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3671655Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1101552Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361481