Pari juttua on askarruttanut mieltäni jo jonkin aikaa.. kysympä sitä sitten täällä! Vastatkaa kiitoos!
1. Mitä mieltä olette, pitääkö naisella olla lihaksia? Ja jos, kuinka paljon?
2. Mitä miehet tykkää pienikokoisista naisista? Haittaako teitä jos nainen on vain 160 pitkä ja muutenkin siro ja laiha?
1. Mitä mieltä olette, pitääkö naisella olla lihaksia? Ja jos, kuinka paljon?
2. Mitä miehet tykkää pienikokoisista naisista? Haittaako teitä jos nainen on vain 160 pitkä ja muutenkin siro ja laiha?
Vastaukset 13
Vanhimmat
1.Itse arvostan naisessa sitä että pitää itsensä kunnossa käy esim lenkillä. Hyvä lihaskunto on myös .Ja muhkeat reidet saavat minut syttymään
2. kyllä 160 on hyvä pituus , laiha ja huonokuntoinen on turn off mutta urheileva hoikka käy.
Mutta toiset tykkää laihoista toiset vähän pulleimmista
entä jos tyttö olis n. 165cm pitkä ja painas kai jotai 50kg. ruskeet puolipitkät hiukset ja siniset kauniit silmät. ei mikää kauhee urheilullinen mutta liikkuu kuitenki. nii ettö ruma vai kaunis?
Ei ainakaan mun mielestä tuon kuvauksen perusteella susta mitään vikaa löydy =) Kunhan on vielä luonne kunnossa niin varmasti löydät jonkun :D
hyvä huumorin taju on ja osaan nauraa itsellenikin jos siihen on tarvis :). ja jos puhumisessa vauhtiin pääsen nii on aika vaikee saada hiljaseks, mutta oon myös hyvää kuuntelija ja kaverit on huomannu sen aika monta kertaa ku jos niil on ollu jotai suruja joita pitäs päästä purkamaan. en viihdy huomion keskipisteenä eli jätän sen osan aina jollekulle toiselle ;). en polta, en juo, en kiroile(paitsi jos suutun pahasti).
http://media.photobucket.com/image/squat motivational/ALT1981/squat.jpg
Squat - Because somewhere out there, a girl is warming up with your max.
Mahdollisimman lyhyt eikä mitää lihaksia.
Mites harteikas, pienitissinen, 177cm, semi lihaksikas, 60kg...?
joku torvi kyselee samoja asioita eri aihe alueilla
No entä jos on hieman ylipainoinen, 167cm pitkä, musikaalinen, huumorintajuinen, ja aika perus tyttö, joka pukeutuu yleensä aika massan mukaan, mutta yrittää silti pitää oman tyylinsä?
Heil Hitler.
Jos on hyvä luonne niin mulle käy mikä vaan nainen... jos on niin huono luonne että pitää tulla suomi24 kyseleen et kelpaako niin EI
Ei tarvi olla lihaksikas; liian treenatut lihakset naisella näyttävät minusta yököttäviltä. Tärkeää on, että pitää kunnostaan ja terveydestään huolta.
Ihannepituus on 155-165cm. Naiselliset muodot ovat toivottavia.
ei luonne määrity sen mukaan kyseleekö suomi24sta mielipiteitä :D mee joni vittuun