***** pitäisit mua kädestä

****

Ajattelen taas sitä, kuinka pitäisit mua kädestä kiinni, oisit mun lähellä... Ikävä sua.

Hmmmm.. millon voisit taas hellii mua?

15

339

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • *a***

      *a** jos todella haluaisit minun pitävän sinua kädestä, olevan sinun lähelläsi, hellivän sinua, tekisin sen ilomielin. Pyytäisit vain niin tulisin luoksesi!

      • askelma kerrallaan

        En ole aloittaja - mutta kyllä. Mutta ensin ne halit ;)


    • *****

      Joku päivä kuka tietää...

    • s....

      juuri näin ajattelin. sinun tarvitsee vain pyytää....

      hullu mies, joka pakenee kaikkea hellää ja hyvää....... pelkää sitä, ihan kuin se sitoisi loppuiäksi?

    • _.......

      :)

    • Lopeta!

      Eikö sun pitänyt jatkaa matkaa?

    • _"#¤%&/

      back, mut en juuri kirjoita.

    • Joku vaan

      Mieskö vai nainenko se hellimistä siellä kaipaa, ja kukapa olet ja ketä kaipailet? Minä ainakin erästä j -miestä pitäisin hyvänä oikein mielelläni, mutta hänen pitää ottaa yhteyttä minuun itse, ja pyytää päästä kyläilemään... On jo useasti aiemminkin kyläillyt, joten ollaan oltu "sillain"... Otappa yhteyttä siihen ikävöintisi kohteeseen, niin tiedä vaikka sullakin tärppää.

      • eräs,,,,

        Onko sulla jokin irtosuhde tähän sun j- mieheen ?


      • Joku vaan
        eräs,,,, kirjoitti:

        Onko sulla jokin irtosuhde tähän sun j- mieheen ?

        Irtosuhde...? Eikö irtosuhteet ole jotain satunnaisia baaripanoja? En minä semmoisia ole kertaakaan kokeillut, enkä aio... Se oli mun mielestä seksisuhde/ystävyyssuhde... Mulla oli tunteet pelissä syvemminkin, mutta en oikein tiedä olinko hänelle loppupeleissä muuta kuin seksikaveri. Luultavasti en, mutta ei mahda mitään -ikävä on häntä edelleen... Tunteet ei vain olleet molemmin puolin samaa luokkaa meillä, mutta kyllä minä sen pystyisin hyväksymään.


      • Joku vaan
        Joku vaan kirjoitti:

        Irtosuhde...? Eikö irtosuhteet ole jotain satunnaisia baaripanoja? En minä semmoisia ole kertaakaan kokeillut, enkä aio... Se oli mun mielestä seksisuhde/ystävyyssuhde... Mulla oli tunteet pelissä syvemminkin, mutta en oikein tiedä olinko hänelle loppupeleissä muuta kuin seksikaveri. Luultavasti en, mutta ei mahda mitään -ikävä on häntä edelleen... Tunteet ei vain olleet molemmin puolin samaa luokkaa meillä, mutta kyllä minä sen pystyisin hyväksymään.

        Niin, ja sen vielä haluan kertoa, että j -mieheltä toivoin ystävyyttä sen seksikaverina olon lisäksi... Tämän vain halusin kertoa siksi, että jos sattuisi lukemaan (tuskin lukee) ja tunnistamaan -niin ei luule, että yrittäisin omistaa, tai olisin koskaan yrittänyt... Minä vain tykkäsin ja tykkään edelleen kovasti j -miehestä kaikin puolin, siksi siitä ystävyydestäkin haaveilin.


    • ikäikävä

      Millonkas on pidelty viimmeksi ?

      • ap.

        Noin vko sitten, vähän....
        Haluaisin taas niiiin paljoon olla *****:n lähellä, mmmmm ....


      • ikäikävä
        ap. kirjoitti:

        Noin vko sitten, vähän....
        Haluaisin taas niiiin paljoon olla *****:n lähellä, mmmmm ....

        No ,ei napsaa, toukokuun alakua oli kun oltiin vierekkätä, ei ne varmaan kaipaamamme täällä ole, ajan kulua vain, mut kivaa sinne :)


    • Eli siis Ansku

      Paska!
      Tässäkin joku provosoi, milloin ketäkin.
      Tämä Hyvinkään, Oulun, Kiuruveden akselilla pyörivä juttujen kirjoittelija on oikeasti pillereitään nielevä hylätty Kajaanilainen Nahka.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      66
      4454
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      104
      3727
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      108
      3341
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      21
      1896
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      68
      1893
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      87
      1139
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      89
      903
    8. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      49
      851
    9. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      108
      834
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      23
      774
    Aihe