Hei Ari

joko pääsit eroon avovaimostasi? Lupasit erota hänestä loman aikana ja kun palataan töihin loman jälkeen niin olet minun ja kosit ja mennään naimisiin. Tarvitsetko apua "siihen juttuun"?
4111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mistäpäin?

Äänestä

Janakkala, turenki

Äänestä

kukahan kaimoista on jättänyt naimatta, kun löytyy näinkin katkera naikkonen?

Äänestä

Valkase se pyllynreikäs ensin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eal kirjoitti:

joko pääsit eroon avovaimostasi? Lupasit erota hänestä loman aikana ja kun palataan töihin loman jälkeen niin olet minun ja kosit ja mennään naimisiin. Tarvitsetko apua "siihen juttuun"?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu