Elokuussa nähdään! Sitten hymyillään.
Mooi!
Lomaa
15508
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
vasta silloin?Lähdetkö johonkin?
joka laittanut viestin että nöyryttää naista syksyllä?
Juha näkee Satua elokuussa. Mut voisit kyllä jo lopettaa sen v*ttuilun näillä palstoilla (siis jolle kulle toiselle kuin tuolle Satulle). Onni vain tässä on se et maailma on aika pieni. Ja omistaa silmät ja korvat. Mies täynnä valheita.
Ja Minnalta terveiset tähän. Hyvästi.
Ps. Auvoista onnea teille vaan! Jotenkin niinhän se vissiin meni.. Menikö kenties väärään numeroon tekstiviesti silloin Ystävänpäivänä..
Vaan ei se mitään.. Tajusin kyllä jo silloin et sehän oli pelkkää v*ttuilua minulle näillä palstoilla.
Mut älä huoli.. En unohda sitäkään ikinä. ;)
Ps. Ei tarvitse pelätä et minä enää ottaisin sinuun ikinä yhteyttä. Sitä ei tule tapahtumaan. Edellisestäkin kerrasta (josta on jo useampi kuukausi aikaa) jäi niin paha maku suuhun et huh huh.. Jos olisin tiennyt et kuinka paljon inhoat minua niin en todellakaan enää olis laittanut sinulle ainuttakaan viestiä.
Eikä kuulunut muuten sieltäkään päästä niitä anteeksipyyntöjä. Et se siitä.
Unohtui..
Mut usko pois.. Viha on molemminpuolista. En toivottele tuollaiselle ihmiselle mitään hyvää elämään. Pelkkää p*skaa ja h*lvetinmoista jatkoa.
Et ole sen enemmän arvoinen.
Tänään sen tajusin etten voisi tuonkaltaista ihmistä rakastaa. Et ole sellainen joksi sinua luulin.
Hyvästi ja öitä.. Lopullisesti.
Ja vist. Nauretaan tälle palstalle!
:( :( :(
:) :) :)
Nähdäänkö varmasti? Olisi ihanaa nähdä taas hymysi... :)
toivon :)
http://www.youtube.com/watch?v=Ug6Cr_4WVBE
Toivottavasti sitten jo muutakin kuin hymyä...
lomaile ja hymyile ihan rauhassa, buahaaa :D
Hullu nauraja.
väkisinkin kun näitä lukee :DD